Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YETTİ ARTIK

MysterySpectre

Öne çıkan mesajlar

ole acmıcan olm simdi sen Paticik Die bir ACC alacan Ve O adla bir Karakter acacaksın Ona para aktarcaz onla clanı alacan Sana Bana Buzkirpisine Asistlik vereceksin O acc nin sifresini hepmiz bilecez bişi oldugunda giricez:DKapişş?[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
BANNED:(
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ
DEAD :(
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

Ok yapariz sabaha bişiler charı alamda hele ben belki sultansa gireriz belli olmas[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
Clan:RoguE CrackaZ
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

Euprates senin chardaki Full plate goblinler güzelmiş haa olm sen o charın icine etmişin en babasından char ROGUE 41 skıll Archere verilmiş gerisi Explore yerine Asassine verilmiş 114 stat hp ye 144 dex e vermişin oynamıcam onu ben :D onun yerine Battle Priesti alabilirim?[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

Valla battle priest , assasin ve mage aynı account içinde :( ya zaten lvl 37 yapmak 2-3 gün sürer ya da sürmez.He işte dedim o ilk o rogueyla başlamıştım o yüzden explore , assain falan bilmediğim için ilk archer 2. assasin verdim statlarda yanlış biraz aynı şekilde.Acemilik işte ne diyecem daha.(Bu arada Xigenon da her türlü Full Plate satılıktır fiyatlarda ikram yaparız ;))[signature][hline]Seks bir matematiğe benzer:
Yatağı topla,elbiseleri çıkar,bacakları böl,çarpmaya başla...
Sosyal ağlarda paylaş

baştan kasarsam büyük ihtimal assasin olurum.Ama bakalım char beklioz verirler belki.[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

gel vatandas full plate chitin bedava yeterki bana yaramasın :D sadece ½ coins :D[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

xigde basliom zaten Diezde Kafayi yedim cok kotu olaylar gecirdim.Ares te ban yedim Xig kaldi oradada bişi olursa yeni server acilana kadar Knighti bırakırım.[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

item olmadıktan sonra bi işime yaramz char level kolay item zorr itemsiz oynayamam Xig e baslarsam bu forumdaki herkesten harac kesip mirage alacam ilk işim fallak:D[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysterySpectre, 10 Ocak 2005 20:26 tarihinde demiş ki:
ya ben bu oyundan bıktım ya . Oyunda burdan bana pm atan lvl atlarmıyız diyen kişi yokki hiç kimse yok.bıktım artık xigenon da assasin açıcam adını imza yaparak belirtirim. Eğer hala kimse yoksa bundan sonra herkese güle güle vede en baştan en sevdiğim iki kişiye güle güle demek istiyorum bu kişiler ise Fatih ile Bu

Arkadaslar konuya dönelim Mystery şu an intahar bile etmiş olabilir, hiç iç açıcı bir mesaj değil bu,adam güle güle falan demiş yani :lol: alow gurban gel xüg e ,biz barumuza basaruk senü :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aran1za kat1lmak istiyorum bu ecneb1ler cok ac1mas1z kotumu y1rt1om dk larda lam b1s1ler yap1m di ald1g1m ex olup gidiio sonra senin lvl dusuk filan atiolar 40 alt1yd1k eziliodu char busefer 42 oldu buseferde eslantta ezilio ne yapicam bulamadim birturlu para kas1p papera mi donsem buz sen bulast1rd1n beni :) lightninge sonra kayboldun bi yol goster su garibe
Sosyal ağlarda paylaş

Ben deru apos a girersin diye söylemistim ama midem bulandı artık bu oyundan oynamıycam.
Demin 5m vardı,hepsini gobline yatırdım,sadece plateler geldi,proconsulun yanındayken orc wariorun teki geldi,trade actı ironcrossbow+3 gosterdı. Sonra 5m k? dedi.
Bende saol eyvallah bende tam oyunu bırakıyodum dedım :D
Sosyal ağlarda paylaş

EE yettti gayrı. Ne bu Xg. fırtınası. ORTİS in Ares teki temsilci olarka clanı bozdum YEni servera assasin olarak başlicam aha buraya yazıyorum 1 ayda lvl 60 olucam:PPp Sultans a gelince BIrak boş bi clan! Bİzim ortisle birleişiceklerdi üst tabakası. İçeriden artık kim bilmiyorum 1-2 tane kalitesiz adam la küfür olayı yaşaanmıış. SOnra doğru düzgün party kurma olayı yok. Clan dedeğin asistanıyla founderıyla Clanındakileri bi çatı altında toplamı. Ki sultans ın bildiğim kadarıyla geniş bi hayran kitlesi var:D İstediği zman Party kurucak kapasitede. TÜrk clanı iyi hoş güzel ama her türk süper olucak diye birşey yok. O yüzden biraz seçici davranalım...[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

15-16 sanırım ama bu gece 30 bulur :) iki pc açıyom birinde 46lık paper mage diğerinde 16 resser :) 40 olsun resser paranın gozune vurcak zati.
-dirilt beni pls :Pp
-olur 500k :)
-tmm sorun diil :)

gelsin paralar. Siz arayın daha 100m na yarım saatte 500k vercek program ben yarım saatte milyonlar yapcam :)))

istiyorsan sifreyi vereyim :P sen kas

[Bu mesaj xx2xx tarafından 11 Ocak 2005 10:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...