Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mezuniyet Balosu

VashTheStampede

Öne çıkan mesajlar

Vardır bu sene mezun olan çok adam buralarda.Herhalde bir bao yapılıyordur.Peki bu balo için aldıüını zgiysiler kaça patladı?Şahsen ben takım elbise almadım.Bİr gece giymek için değmez o para.Spor bir pantolon ve gömlek aldım.Üzerimede yazın giyilebilecek türden bir mont(rengi uyuıyor nede olsa)Altımada yarı-spor ayakkabı aldım(Hmm nası açıkalsam.Yani spor ayakkabı ama böyle klasik ayakkabılara benziyor.Hem spor kıyafetlere hemde normal kıyafetlere uyar.Adidas)Toplamda 250 milyon gibi birşey tuttu.Siz ne aldınız veya ne giymeyi düşünüyorsunuz?(merak ettim yanİ:D )yada şöyle sorayım kaça patladı(eühühüh sanki o parayı benn veriyormuşum gibi içim yandı.Tek tesellim başka zamanlarda giyebilecek olmam)[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 June 2003 14:53 tarihinde demiş ki:
abi asi olucm ayagına cıvıtmayın
giyin siyah takımları gidin
smokin demiyorum
ben giymem asla giymedimde
ben siyah takım elbise aldım
bi gun nasıl ols alazım olcak diye
edaha dogrusu diktirttim
super giydim gittim
walla herkes hayran kaldı
euehue
yane smokin kiralamakta super pahalı değil
70 senede bi kez lise mezuniyetiniz olcak
baktıkca anımsıcanız guzel anılı 2 3 fotonuz olsun[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

[Bu mesaj BonePART tarafından 05 June 2003 15:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Ya takım elbise bizi fazla cidi gösterir yaa.Zaten buda çok öyle cıvık sayılmaz.Yani üzerinde bir ceket olsa uygun olucak ama.Ama takım elbise kendi başına 250 milonlarda egzior.Fazladır yaa.Aslında ben dedim bizimkilere şöyle Men İn Black elemanları gibi giyinsem diye ama(yok yok.en iyisi Strahd tipi bir kıyafet ahuh:D)Umarım bu defa güzel fotolarımız olur(ehem.Ortaokul mezuniyetinde topluı foto çekilecekti.Bizde saksıların üzerine çıktık en arkada.Fotoğrafta aşapıya kayarken çıkmışız.Saksılar kırıldı:D[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

Takım elbise nasıl kullanmıyorsun? Restorana/balıkçıya falan bol pantalonla mı gidiyorsun =)
Bence hayatında 1 kere mezun olacan bastır parayı en güzelini al zaten sonra kullanırsın tekrar istemesen de yani, takım elbise kullanmadan nasıl yaşayacan anlamış değilim =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 05 June 2003 18:12 tarihinde demiş ki:
bende nefret ediyorum balo falan..[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*

Arkadaş tamam balo falan bizde sevmeyiz ama böyle arkadşaalrlason kez takılmak lazım yaa.Ondan sorna toplayamazsın ortamı.(orta okulda böyleydi lisedede böyle oalcak gibi)Yoska bizde gidip dans etmeye hevesli değiliz(Bozar bizi dans yaa.Zaten korktuğum 3 şey vardır Kız arkadaşlar,Dans ve Asansör:D)Ama böyle ortamlarda insanın karşısına her zaman çıkmaz.Kaçırmak kötü olur[hline]We are not murderers.We are business man
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 05 June 2003 18:14 tarihinde demiş ki:
Takım elbise nasıl kullanmıyorsun? Restorana/balıkçıya falan bol pantalonla mı gidiyorsun =)
Bence hayatında 1 kere mezun olacan bastır parayı en güzelini al zaten sonra kullanırsın tekrar istemesen de yani, takım elbise kullanmadan nasıl yaşayacan anlamış değilim =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

Ne bol pantolonu yaa.Giyersin kot pantolonunu üzerinede birşeyler(tercihen t-shirt)gidersin balıkçıya.Restoran işi dersen.Hmmmm.Yaa daha oralara gelemdik.Onu o zaman düşünsek??Yani ben bir aldığını en fazla iki sene giyebilen bir adamım.Sonra ya küçük yada kısa(genellikle kısa)geliyor.Şimdiden almaya gerek yok dedim.(Böğğk birde kendimi smokinli falan düşünemiyorum.....:P)Belki ileride lazım olur ama(aslıdna olacak.Gelecek için reftrujans[mı yazılıyordu??Hani şu ilaç dağıtımcılığı davası vardır ya.Eczanelere falan ilaç pazarlarsın]olmaya niyetli biri mutlaka takım elbise giymeli dimi :))[hline]We are not murderers.We are business man
Sosyal ağlarda paylaş

ben siyah dümdüz bi elbise giymiştim. millet gelinlik fln giymiş. büyük paralar valla. ben 30mil. hallettim her bişeyimi.
önemli olan ne giydiğin değildir ki öyle bi ortamda.
evet,balo demişler ama abartmamak gerek.
ayrıca çok ciddi giyinince çok eğlenemiosun. yok biri gelinliğime bastı, yok ceketimin düğmesi koptu yada kiraladığım smokine pasta döküldü..vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya gitmek eglenceli olur balolara. Ama kızlar çok gaza geliyor böyle balolarda falan. Ne olduğunu anlamıyorsun ben nerdeyim etrafım neden bu kaşeronlarla çevrili şeklinde kalıyorsun. O yüzden ayak uydurç[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Bide o partilerin evde devam eden kısımları çok eğlenceli olur. Böyle bi evde falan toplanılır içilir ondan sonra millet dağıtır çok eğlenilir. Şiddetle tavsiye ederim. İçinde falan kalan bi kıza çıkma falan teklif ediceksen tam zamanıdır. Zaten bi daha görmezsin en kötü ihtimal.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

Sonucta hayatinda 3 senede 1, 2 kere olan bisey paraya kiyip en babasindan biseyler almak lzm. Ben ortaokul mezuniyetime krem rengi takim icine kirmizi t-shirt le gitmistim boylecene takimdi ztn dans etmedigim kiz kalmamisti cikistada 2 tanesi yanimda ciktim :) hayatimdaki en guzel gunlerden biriydi.
Seneyede liseden mezun olucam bakalim hayirlisi...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Valla akşam gittik.Değdi yani gitmemize.Gerçi ece boyunca hareketli müzikler çaldı(allahtan slow çalmadı pek.Ama genede biriyle dans etmek zorunda kaldım:( yemeğimi bitiremeden kaldırdı kız zorla.Geri döndüğümde masadaki arkadaşlar sırıtıyordu.Tabağım bomboş:( )Oradan çıktık arkadaşalr bara gitti.Biz bir kız arkadaşı evine bırkacağımız için gitmedik bir yerlere.Onu bıraktıktan sonrada uzak geldi disco.Eve gittim uyudum ehuhaha.Sabahleyin arkadaşalr geldi cenaze töreni gibi.Sınıft aherkes uyuyor(kırk yılda bir okula gittik ondada herkes uyuyodu:D)Genede çok eğlenceliydi.Bence gidin böyle şeylere.Hakkaten deyiyor.Hani farketmeden İn da club çalarrken bile dansetmişiz(hatta arkadaşın dediğine göre bir ara nez çalıyormuş ama ben müziği duymadım arkadaşı bacalarından kaldırıp kafasını duvara çarptırarak dans ediyordum.Tepede dönen toplar olur ya renkli.Biz çıakrken yoktu yerinde:D)[hline]We are not murderers.We are business man
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 05 June 2003 19:35 tarihinde demiş ki:
Ben hiçbir mezuniyetime gitmedim seneyede lise mezunu olacam ona giderim belki :)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage

gitme .....[hline]Camelot Knight
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...