Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2005 İlkbahar ve Yazı Konsere Doyuracak

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

dt we anathema aynı festival bünyesinde olursa, bende bu şans warken kesin final haftası falan olur.
geçen sene öss den çıkıp zar zor yetiştik anathemaya. hatta rahat dinlemek için fazla stresimi basket potasına atmak zorunda kalmıştım.
bu sene de öyle bişi olmasın burdan söylüyorum şimdi, küfrederim ona göre.
tabi ki şimdiden daha inanmıyoruz hiç bi organizasyona.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 05 Ocak 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Ya 2001 deki mekan sold out.mik kadar bi yer. insallah gelirler de güzel bi mekanda olur.bronxda fln olduğunu düşünemiyorum.

ya kardeşim iki mesaj yazmışın ikisi de birbirinden ters...
sold out eski kazablanka diilmi.. neresi küçük oranın koskoca yer 600 kişi alır orası.. e zaten konsere 600 kişi bile gelmeyeceği için güzel ülkemizde[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ben de öss çıkışı koşturmuştum anathemaya.muhteşem bir konserdi.o salak organizatörler yüzünden queensrchye kaçtı.ben yine gitmeye çalıştım ama evdekiler bırakmadılar:) bu sene rockistanbul büyük ihtimal haziran sonu olur.yine öss öncesi hatasını yapacaklarını düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

çok ciddiyim
konsere kaç kişi gelicek, burası türkiye, iskandinav ülkesi veya almanya değil.
ayrıca sahne seyirciye ne kadar yakın ve küçük olursa o kadar iyi olur konser, öbür türlü elde bira aval aval sahneye bakıyor insanlar (örn. wacken!) böyle olunca ise azıp kafa sallamayan kamıyor[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

heralde darkın canlı performansını izlemediğin için söylüyosun bunları.ben küçük sahne,kötü ses sistemi istemiyorumm!!
2001deki konsere 500 küsur bilet kesilmiş.ama o zamandan bu yana fanı çok arttı dark tranq.nin.özetle ben 1500 civarı insanı çekebileceğini düşünüyorum darkın ve konserin venuede,yeni melekde,bostancı gibi bi yerde olmasını istiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

laaaan sadece Dream Theater yeter be[signature][hline][email protected] ewet e-mail adesim isteyen gırgır samata yani MSN de sohpet icin bire bir,isteyan patiylede sohpet ederim .....SARISINLAR BOKTUR :D:D
-ya 50 cent kim
-ben
-biraz para veriyimde dolar ol , bilorum cook irenc bi espri :D:D

Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 05 Ocak 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
heralde darkın canlı performansını izlemediğin için söylüyosun bunları.ben küçük sahne,kötü ses sistemi istemiyorumm!!
2001deki konsere 500 küsur bilet kesilmiş.ama o zamandan bu yana fanı çok arttı dark tranq.nin.özetle ben 1500 civarı insanı çekebileceğini düşünüyorum darkın ve konserin venuede,yeni melekde,bostancı gibi bi yerde olmasını istiorum.

türkiyede 1500 insan tek grubun konserinde.
hati canım hati güzelim git yüzünü yıka gel. performansı da izledim ben. ses sistemi iyi oranın hem, sadece sahne küçük ki SEYİRCİ AMELE AMELE BAKMASIN HERKES GAZ OLSUN KAFA SALLASIN![signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
requem, 05 Ocak 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
Abi ciddi mi sölüyosun bunu?zar zor 600 kişi alabilen bi yerde dark konseri olur mu?ayrıca sahneyi de kastetmiştim.

Abi daha önceden Bronx'ta olacaktı düşün yani, bu daha iyi[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 02 Ocak 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
lol
in flames diilde
ben yıllardır bi "seneye öys'ye geçiliyomu$" bi de "seneye rhcp geliyomu$" dedikodusu duyardım.
rhcp duymadım bu sene.
duyan varmı =)

2003 yılında cnbc-e'de bi müzik programında rhcp ile söyleşi yapılıyordu,avrupa turnelerindeyken
o yıl kendileri demişti 2005'te istanbula geliyoruz diye
ben onu bekliyorum=)
kendi ağızlarından duydum yani=))[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 05 Ocak 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
hatta rahat dinlemek için fazla stresimi basket potasına atmak zorunda kalmıştım.

sen sahnenin yanındaki çayır çimenden izlemiştin sanırım dimi
rahattı orası baya
biz bathory'le en önde ezildik,ezdik fln
ehhe=)[signature][hline]Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 05 Ocak 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
türkiyede 1500 insan tek grubun konserinde.
hati canım hati güzelim git yüzünü yıka gel.

ulasilmamis bir rakkam diil ki[signature][hline]"'Cause we are all the little tin man with hearts like little tin cans and as we line them down with tears, over the years, they inevitably turn... to rust "
Sosyal ağlarda paylaş

Red Hot yüzde 100 geliyo galiba (anlam bozukluğu)
Çünkü 2001 falan cnbce de izlemiştim röportajlarını, 2005 de geliyoruz demişlerdi tv de.. 2005 de anlaşmaları varmış. Yani gelirler bu sene yüzde 100[signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...