Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

win98 adsl olan bilgisayarda bağlantı problemi

Cafein

Öne çıkan mesajlar

Selam patiler
Babamın bilgisayarında başgösteren bir problemi çözemiyorum. Bağlantı sorunu yok gbi gözüküyor, sayfalar sorunsuz açılıyor, ama download yapmak isteyince veya antivirüs programı update yapmaya kalkışınca, bağlantı çok hızlı başlıyor sonra giderek yavaşlıyor ve duruyor.
Problem nereden kaynaklanıyor olabilir? Durunca modem de hareketsizleşiyor. Ayrıca tek bilgisayar değil de ağ halinde iki bilgisayar bağlı, bilmediğim bir firewall meselesi falan olabilir mi?
Acil yardım.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı bak ben sana burdan bi kaç şey solıyım solediklerimi deneme yanılma yontemıyle hallet
il olarak adsl modemının içindeki firewallı kapat ki eger varsa
firewall baya bi hız dusurur.
sonra modemı resetle default yap tabi ilk dediğim olmassa.
bi de adsl den kaynaklanan bi hata da olabilir adsl arada bir boyle oluyor
![signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

ADSLden değil, bağlandığı günden beri böyleymiş. Babam evde benimkini denedikten sonra delirdi.
Sanıyorum Firewall ile ilgili bir problem. Çözemiyorum, ayarlarına ellemek istemedim.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...