Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok çok az ipucuyla şarkı bulmaya çalışıyoruz

Jhengie

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım bu şarkıyı bulabilmek için çıldırıyo ama elimizde sadece belli belirsiz ufak ipucuları var..haydi patiler..

*melez veya zenci bir genç kız söylüyor
*mcm'de ve mtv'de 2-3 sene önce çok çalmış
*fransızca olma ihtimali var
*soul tarzı duygusal bir parça
*klibinde; lunaparkta kız kafayı boşluğa sokup resim çektirilen farklı hede hödölere kafasını sokup çıkararak bir aşk hikayesi oluşturuyor..klipte genelde pastel ve sarı renkler var..
*sevimli bir kız
*şarkı ismi c ile başlıyo olabilir ama olmaya da bilir

gördüğünüz gibi neredeyse hiçbirşey vermeden çok şey istiyoruz ama olur da birisinin aklına geliverir..

şimdiden yardımı dokunacaklara teşekkür..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen öyle dostum..doğru şarkıdan bahsediyorsun..hadi bul artık ismini de bakalaım ;)[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada moderator olarak topicin mukemmeligi yuzunden kutlamak istiyorum...

sarki arayacaksan, elinde az bile bilgi olsa, boyle insanlarin icinden bisiler cikarabilecegi turde bilgilerle geleceksin...

ornek alin ey ahali, belki bu sayede durmadan acilan "aradigim sarkinin solosu 'didiri didiri dindindin didiri lililililili' diye gidiyor, bu sarkinin ismi ne?" topicleri azalir[signature][hline]"'Cause we are all the little tin man with hearts like little tin cans and as we line them down with tears, over the years, they inevitably turn... to rust "
Sosyal ağlarda paylaş

thanx a lot hellhound..

ve asıl teşekkür tabi Jarlaxle dostuma..şarkıyı arayan arkadaş yanımda değil ama çok mutlu edeceğim kendisini sanırım..
yıllardır aklımda ama bi türlü bulamıyorum ismini fln diyodu..ben de tabii ki tek çözüm paticik diyerek ona aklına gelen herşeyi yazdırdım ve sonuç perfect ;)

long live paticik!![signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...