Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentbits2

yevaud

Öne çıkan mesajlar

he unutmadan söliim bilmeyenlere tabi
BitComet de torrenti ilk eklerken hangi dosyaları çekeceğini belirleyebiliyosun filimlerde sadece sample ı çekip bi göz atabilirsiniz yada oyunlarda bozuk olan bi kısım yerine sadece o kısmı tekrardan çekebilirsiniz[signature][hline]1 milyon e-kart kampanyasına sende katıl
www.tev.org.tr/
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lanet olası thread i neden once gorememki OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF kıl oldum ya !.

Hayır Limit 17.500 kişi suandaki registerlı kullnıcı sayısı 17,791 nası bişi anlamadım . Daha un registerlık 600 kusurluk boş yer var alamıyorum AYYYYYYYYYYYYYYY! :|[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
| Hepimiz bir doz şenlik alabiliriz . Çok fazla karanlık gün yaklaşıyor!|
Sosyal ağlarda paylaş

Az once uye oldum sınırı 17,800 hatta 17,850[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu arada bana acilen trojensiz bi client lazım
ABC yi indirdim indirmez olaydım pc gocuyodu . Zor kurtardım varsa elinizde yollarmısnız _ yada bi Link rica etsem ...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
|
Sosyal ağlarda paylaş

İlginçtir ki login olamıyorum. Username/password incorrect diyor. 2 kere forgot password den resetlettirdim şifreyi. Yeni şifrelerle girmeyi denedim gene aynı hatayı verdi.[signature][hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...