Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkwell

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

aradaki konsept üçlemeyi beğendim (two souls creature üçlemesi)
gerisi nightwish wannabe olmuş[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 06 Ocak 2005 15:11 tarihinde demiş ki:
gecenlerde kesfettim sunu diyebilirim ki...

rezalet

Doggy çarpılırsın valla, Darkwell'e laf yok =)
Ben çok beğendim nedense alala ve Nightwish de bikaç şarkı hariç öyle çok sevmem.
Hatun vokal sevdiğimden dolaylı olarka sevdiğim bi grup ama bu daha güzel bence.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

benim de hosuma gitti, hatta lirik sitesinde request de ettim fakat eklemediler, bundan sonra yeni bisey gonderirken soyle yazacam;
grup adi "dikkat bu bir quick searchle request new karistirma vakasi degildir, yeni bi gruptur lutfen silmeyin"[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 06 Ocak 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence fena bir grup değildi. Ablanın sesi gayet hoş. Nightwish vari bir tarza sahip oldukları bir gerçek ama en azından bu tarz grup üzerinde sırıtmamış, dinlenir keyifle.[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yukarıdaki arkadaşın dediği gibi sırıtmayan ve nightwish tarzında hoş bir grup. Çekinmeden dinlenilebilir. Ama tabiki nightwishteki "I will be with you soon my shalafi" tarzı dl lyricleri olsa güzel olurmuş.. ne yapayim hastasıyım =)[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az votka vardır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

Hellnar - Tauren Shaman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 06 Ocak 2005 18:22 tarihinde demiş ki:
Doggy çarpılırsın valla, Darkwell'e laf yok =)

carpilir miyim bilmem ama ilk albumlerini dinlemeye dayanamadim bile, ki bu gercekten kotu bulduguma isaret hehe... 2004'de cikan albumleri hala bilgisayarda duruyo "belki ilk albumlerinde oturtamamislardir grubu sonra daha iyiye gitmislerdir" dusuncesiyle bi gun dinleyecem ama o kadar da umitli degilim acikcasi[signature][hline]"'Cause we are all the little tin man with hearts like little tin cans and as we line them down with tears, over the years, they inevitably turn... to rust "
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Nightwish'ten daha güzel.

Şimdi arkadaşlar allah için bi Blackheart, bi Ladies Choice, bi Realm of Darkness harika şarkılar değil mi ya? Tüm albüm harika da bence...[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

yapma hoca, nightwishle kiyaslarsan carpilirsin valla. :)
ama iyiler kendi caplarinda, ileriye donuk bi isik gozukuyor. :p[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 07 Ocak 2005 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...