Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkwell

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Son zamanlarda dinlediğim en iyi hatun vokalli metal gruplarından birisi. Eğer dinlemediyseniz, ve hatun vokal seviyorsanız kesinlikle öneririm. 2000 tarihli Suspiria harika bir albüm mesela.

Eğer burada mp3 paylaşmak yasak değilse koyayım bi albümünü hatta.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Koy sen koy çekinme, mp3 yasalar nezdinde illegal değil diye biliyorum. (öyle bi yasamız yok çünkü) Gerçi fikir ve sanat eserlerinin korunması yasası kaynak gösterilerek yasak olduğuda savunulabilir ama ne bileyim işte daha önce maga nın albümü konuldu kimse tepki göstermedi demekki koyabiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nebliyim şimdi burda sevdiğim bi grubun hakkını yemiş gibi olmayım dedim ama zaten gidip orijinal mp3 alacak yoktur aranızda heralde sırf denemek için =)
Neyse, 24 saat içinde kaldırın makinalarınızdan, beğenirseniz alın =)

He rşarkı güzel bu albümde, Realm of Darkness daha bi güzel =)
Darkwell - Suspiria Albümü[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

yaptığın şey yasak. CD kopyalamak, içeriğini paylaşmak tamamiyle yasak birşey.. Bu grup bunu görürse paticik hertürlü bilgiyi vermekle yükümlü kalır.. tabi çok extreme bir durum ama bilginize..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
We are our Past failing to come back
All of us visionaires..
..with a rope around our neck...

Sosyal ağlarda paylaş

bak assagida ne yaziyor:
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
/edik:forumlarda warez, crack vs yasak fakat mp3 ve p2p yasak degil.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 05 Ocak 2005 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

senin koydugun hostun download hızına kafam girsin penth. bunelan 8k ile dl edio
bide sabancı üni ya utan
upload etmeden önce duş almışmıydın?[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sam, 05 Ocak 2005 19:39 tarihinde demiş ki:
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 05 Ocak 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
bak assagida ne yaziyor:
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
/edik:forumlarda warez, crack vs yasak fakat mp3 ve p2p yasak degil.

asağıda yazan kadar alakasız bir şey olamaz ne mantıkla verdin anlamadım. o paticik.com un sorumluluk sahibi olmadığıdır ve o yazı seni uyarıyor dolaylı olarak. ne yapıcaksan düşünde yap, polis sorarsa veririm her bilgiyi demek o. mp3 dediğin olay hakları alınmadıkça yasaktır.. napster ve audio galaxy neden kapatıldı peki mp3 yasak değilse.. uyarıyımı yaptım ben maksat iyilik..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

foruma koymak değil yasak olan.. silinicekse de bu konunun sahibinin iyiliği için silinecek.. yoksa forumda açarsın ama suçlu forum yöneticileri değil sensindir.. anlatabildim umarım..Penthesilea isimli kullanıcının durumu söz konusu olan.. Birşey olacağından değil (o derece psikopat yoktur burda), başka yerde de aynı şey geçerli olduğu için bilgilenilmesinde yarar var.. Kötü niyetli değil ama baş yanar..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

kimse birisini kendi webspace inde tuttuğu dosya için yargılayamaz.
adam belki albümü hem işte hem okulda dinleyecek, cdyi getirip götürmemek için böyle bir yönteme başvurdu?[signature][hline]I leave you, negative behind
redemption'ı da oynamadım zira adında vampir geçiyordu, osman: redemption olsaydı belki oynardım..
Sosyal ağlarda paylaş

Off off.. iyilik yapmıyacaksın bunu anladım.iyi birşey söyleyince çürütülene kadar uğraşılıyor.

İnfernal.. buraya link verilmiş dimi..[signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

herhangi bir sitenin downloads bölümünde olmadıkça yasal birşey uygulanamaz, forumda link falan yalan.
zaten bu internet üzerinde yasa olayı baştan aşağı yalan..[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

tamam abi pes etttim tüm arşivimi dökücem buraya emule de neymiş indirsinler burdan.. haklısın.. yasa yok kanun yok kural yok.. hatta kopya cd sonuna kadar yasal oldu orjinal almak suç oldu..

neden bu kadar uzadı anlamıyorum tamam bezdim bıktım uyarmıcam..

* pes eder ve kaçar * [signature][hline] Awake... for all is dying, even the dead
All of us visionaires..

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben 3 mb ile upload ettim, bi sorun var heralde bizim serverlarda bu kadar yavaş olmaması lazım.

Bu arada, harvester, oraya da bilerek yazdım, sen haklısın o konuda. Ama bunlar benim orjinal mp3lerimse ve de T diskime koyduysam karışamaz kimse bildiğim kadarıyla.

Ayrıca, oraya da uyarı yaptım 24 saat içinde silin ve beğenirseniz alın albümlerini diye. Bu uyarıyı yapınca yasal oluyor bildiğim kadarıyla, saçma ama gerçek.

Çok saol uyarın için yine de, iyi niyetli olduğunun farkındayım[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...