Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magician FM, Gecenin bi saati ?

Magic

Öne çıkan mesajlar

Nasıl abi başka biri, gecenin şu saati kimin işi yok, admin şifresini alıp girecek

Hacker'ın birinin DJ'lik yapası gelmiş desen, ayrı komik geliyor kulağa

Nukem dinleyeceğiz diye seviniyorduk gece gece ne güzel, verdi beynimize cradle'i bide girer girmez..

Oy oy oy, tehlikeli işler bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

offf
bende mic var...
çatır çatır yanını geçiririm size ;) Ayarı manyak veririm yani..
Gitmiyor böle böle yaw..

Biraz Scorpions,smashing Pumpkins,Bg Slowlardan felan götürsünler...
yada Götürsün şu an ki kimse?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Radyo kesildi :P Geldi geri...
Azmo cigerim gece 2x dikkatli olacaan.
ahua Ben bizimkileri uyandırmamak için klavyenin tuşlarına bile yavaş basıyorum.Bir ara ışıgı yakmadan koridordan geçerken kafamı yarıyordum düşüp :p

Offff

Kimse Dj değiştirir! Next...Next...Rezaleeeeeet![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

benim güzel arkadaşlarım ben siteyi upload etmeye calisiyorum malum yurt dışı malum sadece calisiyorum artı bu saate kadar yeni site tasarimiyla ugrasdim, icq göçdü zaten proxy ile giriyordum giremiyorum şimdi. Keza nukem yeni Djmiz oldugundan şifreyi ona vermemişdim kimden aldiysa onlada ayrıca bi görüşelim derim!!!Ben Nukemde şifre yok sandıgım için Saat 2 dede ikiyolun yayınının bittigini bildigimden girdim ve yayın bos olmasın diye çalmaya basladim nukem yok diye.Bazıları kendini bilmeden konusuyo!!!!!!BonePART düzgün konus. Aşcı gider lokanta kalır. diye bi söz vardır....[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Y0d4, 05 June 2003 03:11 tarihinde demiş ki:
BonePART düzgün konus. Aşcı gider lokanta kalır. diye bi söz vardır....[hline]Magician Radio

lokantalar açmak kolay ama yoda, iyi ahçıyı zor bulursun ama ;)

yemek konusundan pek anlamam ama öfke ile kalkan sinirle oturur, zamanında çok oturup kalkan biri olarak söylüyorum bunu :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 June 2003 03:14 tarihinde demiş ki:
yoda havana bi korum sonersin
ulan 10 kişilik radyon sayemde 34 kişi gordu be
ben yarın gidiyorum desem napcan
adam gibi konus
kıl edersin benm yazı laz yazrı kayseriliyim acarım sana inat bi radyo 2 arkadasınla sabah aksam cıv cıv kartel ercie dinner elenirsin[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

Gidiyorsan güle güle 10 kişilik radiom yoktu ben sadece açmış ilk günler takılıyordum, kendim çalma taraftarıda degilim zaten sana gelince senin gibi çok var merak etme 3 gün oldu açılalı 10 kişiye lafmı ediyorsun[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...