Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magician FM, Gecenin bi saati ?

Magic

Öne çıkan mesajlar

lol magıcıan fm de guzel sarkılar calan zaten bi tek ikiyol var. normalde bole diil yani. ozellikle biri varki punk calıyor 20 dakikadan fazla dayanamıyorsun. zevk meselesi tabi punk sevende vardır elbet. yoksa bile eninde sonunda olur :)

hakkını yemeyelim tabi bonepart da iyi calıyor ama bonepart çok istek parca yayınlıyor. hoş zaten bonepartın asıl ozelligi sarkılar arasındaki dialoglar :)

saolsun bugun programına başlamadan önce de super bi hikaye anlatıp dumur etti beni. ne diim bone sewiom seni bildiin gibi diil yani, elime düşme :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne hoca herkesin yorumu bir farklı, tartışmalar bile çıkmış radyo hakkında

Ben nubi kaldım galiba

Neyse nukem, istek parçalar gelecek benden ama listeyi bilmiyorum. ne yapacağız ?[hline]There, look, the willow clings over the river,
like a person who bows down, crying for the lover.
Sosyal ağlarda paylaş

Magic abi ugrasma daha kolay bisi anlatiim sana... simdi soyle bi olay war aciosun playlistini istedigini caliosun radyoymus buffermis dert yok tasa yok... sonra sarki aralari icin boneparti dinlemek istersen radyoyu acarsin o ayri :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...