Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowblade

Dariel

Öne çıkan mesajlar

DW 20 den fazla olmuyor çünkü millette puan kalmıyor. İşe yarıyor netekim bir merc ile benim çift el kullanma yüzdelerimiz çok farklı. İkincisi lag olmadığı zamanlarda yanılmıyorsam lvl 30 civarlarında gelen, kaçan kişilere arkadan yapılan bir DW style ı var slow etkisi yapıyor.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 50 dw yim.bu olaya sevinmemin nedeni her sb la specli ve dmg ın abartı olduğu için pa yapamazsa karşıdakini daha rahat dövücem.dmg 225-300 arasında değişiyor. 2 kere vurunca zaten pa yapmış gibi oluyorum ehehe.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız düşük rr lerde mercinf lerin stealth ile sorunları olduğunu duydum. Düşük stealth dolayısıyla PA nın geldiğini %50 den daha yüksek ihtimal göremiyorlarmış. Varmı böyle bir olay? Auto train edilmiş stealth le böyle bi sorun olamaması laızm gibi geliyor bana aslında.

[Bu mesaj Dariel tarafından 01 June 2003 13:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

spec inle alakalı tabi. benimki rr5 olana kadar nerden geldiği belli olmayan pa lara maruz kalabiliyor.
50 dw
50 thrust
35 stealth
32 envenom
12 cs

[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin

[Bu mesaj malsahibi tarafından 01 June 2003 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Darkdaemo bir nightshade i caledonia için (lvl 35) nasıl speclerdin?[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...