Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

What is Deru?

GM-Azrael

Öne çıkan mesajlar

Eslantta APOS DERUVISH Partileri yaparlar Genelde Shouttan Bagırırlar Need +50 melee light mage warrior filam die Harpylerin oradaki Cölde var lamia larin orda Kestigin partiye gore degişir 5000 ile 8000 arasi exp verirler levele goredeişir bir büyügü Apostur genellik le 10000 xp alirsin 6 7 kisilik lvl 45 üstü olan adamlar rahat lıkla keser.[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

[Bu mesaj oQo tarafından 02 Ocak 2005 23:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 48 light mage şart
80 light resist vermesi için
gerisi warrior yada rogue olsa partinin rahat rahat canlarına okursun ve iyide xp alırsın[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

80 şart deilllll.50 ilede olur ne olacak bişi olmaz healer kaliteli ise zate katilanlar Goblin giyiyor her goblin %15 ressit verior 50 resistide aldilar 111 light resist basiyor. Deru Apos size en fazla 250 vuruor Deru da kasarsan 150 den fazla cakmaz o resistle[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

Vallaha bir zamanlar multidi şimdi shower oldu min 300 desek 5 ok birden en az 1500dmg veriyor archer . Bugün inanılmazdı 2 tanesi 650 civarı 2 tanesi 550 gibi 1 tanesi 450 gibi hasar verdi . Bunun gibi keşke hep atabilsem :) Hasarı verdiğim yaratık Deruvish ti .
Sosyal ağlarda paylaş

:) ben archer ım .. 60 level archer her zaman oyunun kralıdır unutmayın arkdaslar..cunku light feet le kosar durur vurur + master dmg skillerini kullanır unutmayalım archer 60 dan sonra oyunun kralıdır.Deru yu tek basına alır paper archer ın dmg level 55 ken 2000 di..simdi power up kullanan archer ın dex scroll e 3000 dmg vuracagını idda ederim ki vuruyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

akuma onu bırak anlatırım da bakarmısın Zebani online mı su an bakalaım benim orti kasıyor mu ? bir pm atarsan burdan bana memnun olurum . Premium icin bilemiyorum ama fazla para verdigi kesin %20 daha fazla ex gibi herseyden daha fazla veriyorsa sansında daha fazla olabilir . denemek lazım bizim cocuklar öle solediler ben bilmiyorum denemedim premium bendede var .Lans denerken gördüm sadece o kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

kutulardan 3-4 abyss çıkıyormuş. işin içeriğini tam olarak öğrenim tek rar yazıcam buraya. ki bence olmaması için bir sebep yok. Adam lar klutudan çıkıcak 3-4 abyss in servera getirceği parayı hesaplayaca bilicek kadar akıllılar. Bak mesela dün öğrendim kartım çıskın direk üye olucam. adamlarda parayı cukka yapıcak. olay bu akdar açık. YOksa serverı beleş tutmalarnın başka bi yolu aklıam gelmiyor.... Ki bir sürü şeyde yazıyor güzel item larmış yok alışlarda % bilmem kaç indirimmiş. bir sürü + var bu üyeliğin. ve en iyi olmak imkansız bile olsa (ares) en iyiye yaklaşmak için bu üyelikler gerekli. (bence)[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 03 Ocak 2005 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeoZeb, 03 Ocak 2005 17:22 tarihinde demiş ki:
akuma onu bırak anlatırım da bakarmısın Zebani online mı su an bakalaım benim orti kasıyor mu ? bir pm atarsan burdan bana memnun olurum .

İşyerindeyim hala. Oyuna giremiyorum.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 42 Roque DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Benim eniste var diezde oynuyor,oda söyledi abysste 5 tane gem cıkmıs bi wormdan,ama ben aldıktan sonra baya bir denedim,cıkma sansımı bile arttırmadı,ayrıca ''better item loot'' falanda goremedım,ama onlar mesela golem kestiklerinde cantayı premium lu kisiye actırıyorlarmıs surekli,10.dan sonra chitin falan gelmeye baslıyomus sıkca.
Evet repair yarı fiyatı gibi,npc ye sattıgınız itemler %50 daha pahalı,galiba%20 daha fazla para lootluyoruz(orandan emin degilim) ama daha iyi item loot'a pek inanamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...