Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight online da yeniyim ! :(

Lord_Tidus

Öne çıkan mesajlar

1.20-30 arasi deadknight kesmeni tavsiye ederim iyi verir.. skeleton knight fln da kesebilirsin onlarda ii verir ama deathknight kesersen çok çabuk 35 lersin..
2.Onlar yaratiklardan cikiyor ama önemli olan parlamasi degil onemli olan hem parlayip hemde ii vurabilmesi o yuzden cokda ozenme onlara ben zamaninda cok ozenmistim hehe..[signature][hline]Vicdanının sesini dinle bak ne diyor,senin için bir can,bir can ölüyor...
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

20 de insan isen piana ya,orc isen breth e gec.Orada parti bulmaya calıs.Hemen olmasada illaki bulursun,gerisi gelir zaten.
Parlama olayı yani glow ya item+8 ve üzerinde elemental gücü var ise yada uniq ise olur,+8 yapmak zor uniqlerde lvl 40 dan sonra klanca kesecegin güclü yaratıklardan cıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

cahillik kötü şey ben lvl 30a kadar moradondaki orclarda kasmıştım mage charımı (zaten statlarıda berbat str ye bile 3 vermişim zamanında)

glow olayı +8 olan hemde element basılı aletlerde oluyo
pianada falan gir partiye yat uyu 30 olursun[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 02 Ocak 2005 20:11 tarihinde demiş ki:

pianada falan gir partiye yat uyu 30 olursun

Lafına kanıpta benim partime gelir ve yatıp uyursa feci banlarım partiden. :-P[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...