Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabancı Telekom aka Turk Telekom Tekeli bitince

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

Piyasaya bunları nda girmesiyle herşey daha güzel olacak. Merak etmeyi ntelekom bunlara tepkisiz kalmaz şu sıralar tekel olduğu için bu tutum içinde ama rekabet ortamı doğunca onlar da bişeylerden fedakarlık etmek zorunda. Mesela 64K kablonet aylık fiyatına 256K hizmet verseler telekomumdan vazgeçmem :)[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Adiemus, 25 May 2003 19:38 tarihinde demiş ki:
Piyasaya bunları nda girmesiyle herşey daha güzel olacak. Merak etmeyi ntelekom bunlara tepkisiz kalmaz şu sıralar tekel olduğu için bu tutum içinde ama rekabet ortamı doğunca onlar da bişeylerden fedakarlık etmek zorunda. Mesela 64K kablonet aylık fiyatına 256K hizmet verseler telekomumdan vazgeçmem :)[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

adsl için username şifre verdim kadına yanlış girmiş kullanamıyorum hattım herseyim açık modemime var hafta içi tekrar tel açıcam ( 500 aramada 1 düşürüyosun gerisi meşgul)

hiçbirşey vazgeçilmez degildir:)

avrupadaki gibi standart 512 getirsinler o zaman değişir iş:)
hem şunuda ekliim 512 yi bile çogu eleman begenmiyo isveçte falan cok yavas diyo accık kasıp para verip 1mbitlik çekiyorlar evlerine :9

parasal durumlarıda öyle çok iyi degil ekliim

ultima yı dial up la evden oynayan birinin tel faturasından daha azını verip 1024 lük hat alıyorlar :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
net bi düzelsin ben kalkındırıcam ülkeyi :)
hadi ben 1 kişiyimde şu forumlarda gezen hırs küpü elemanlar ıbi saysan zaten heryere yeteriz

bi sor bakem 512/256k adsl hattın olcak ayda 30 dolara de ortaya ülken için ne yaparsın bunun karşılıgında de neler neler cıkıyo?:)

(aslında cevapları alabiliriz bu başlık altında hehe)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 25 May 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
Walla hangisi girerse girsin bir an önce kavacık'a kablo getirsin. Delircem yoksa.[hline]This Cat Scratches Free.

+1k

bende kavacıktaki tek zavallı benim zannediyodum
Sokağın önünden internet dışında geçirmedikleri kablo, boru vs kalmadı. Bana girmeyen telefon faturası yok...
Ve burda hiç bir kesintisiz, sabit ücretli bağlantı yok
uhuuuuuuuuuuuuuuuu[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 25 May 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
Yosun neresindesin kavacıkun. :D Allahın dağındayız işte.
Ben gidip dicektim mühendislere
"abi araya kablo tv felanda sokun" diye ama döverler diye vazgeçtim hahaha.[hline]This Cat Scratches Free.

Adam ların yarısı ayı olduu için bende diyemiyom böle topraktan büyümüş kıllı kıllı herifler durmadan (abartısız 2 haftada bir) sokağın önünü ve tüm yolu kazıp geçiyolar bi kablo bi boru döşüyolar ama gel gör ki netle alakası yok
Daha çok var bizim buraların şehirleşmesine :j
Ben Boğaziçi sinemalarının oralarda hatta Habil kafenin karşısındaki sokakta flm oturuyorum Sende bu civardaysan muhtarı flm basalım imza toplayalım vs vs vs :j[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben Bizim muhtara gittim imza toplıyalım diye adama söyledim filan toplayka cart curt diye adam dedi Yaşın kaç dedi 19 dedim ben tam 12kere topladım dedi Kablo tv için olmadı sen toplayınca gelicekmi.E bende dogal olarak tamam haklısın dövme moduna geçtim sd.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Adiemus, 25 May 2003 19:48 tarihinde demiş ki:
Nete gelinceye kadar çok şey var memleketin kalkınması gereken.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 25 May 2003 19:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Bence bu mantık yanlış takip edersen görürsün ki ülkemize yatırım yapıcak şirketlerin çoğu internet altyapısına bakıyor ve birçok şirket altyapının zayıflıgından yatırımını ya erteliyor yada yatırımdan vazgeçiyor bu nedenle bu telekomunun tekelinin bitmesi hem bizler hemde ülke ekonomisi için çok hayırlı bir meseledir
Acil olarak bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
sabancı girerse sanırım sadece 3 büyük şehirde hizmet verebilir bence full olarak çünkü türktelekom sanırım türkiyede uzun zamanda bu kadar yaygınlaştı?[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

evet, TTNet in yaptığı iş değildi

Belki maddi imkanı çok ola şirketler başa gelirse bizim için daha iyi olur
Örneğin: Doğan Holding in E-kolay adlı Sersivs sağlayıcısı var ve bu işlerden anlıyor piyasanın içinde ayneen Koç grubununda Koç.Net i var[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

burdaki benim kullandigim shaw firmasini aradim bu konuda konustum dedim herhangi bir planininiz var mi
yetkiliye bagladilar
2004 baslarinda burdaki hizmetin aynisini 2 sene icinde vermeyi planladiklarini ve bu islere 2004un baslarinda basliycaklarini ayni kanadada oldugu gibi tum ulkeye yayarak
10mbit baglanti vererek fiyatinin belli olmadigini soyledi
ben sevindim tabi
Shaw.ca[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrMedia, 25 May 2003 22:22 tarihinde demiş ki:
evet, TTNet in yaptığı iş değildi

Belki maddi imkanı çok ola şirketler başa gelirse bizim için daha iyi olur
Örneğin: Doğan Holding in E-kolay adlı Sersivs sağlayıcısı var ve bu işlerden anlıyor piyasanın içinde ayneen Koç grubununda Koç.Net i var[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti

zaten böyle şirketler başa gelicek aenin deyiminle. Yani bir inşaat firmasının bu ihaleye girmesi beklenemez değilmi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...