Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik FM Cızzbızzzz

Cafein

Öne çıkan mesajlar

PAti fmi açtığım zama yüksek oranda zzzzz czzzzzz seslerinin arasından şarkıları seçebiliyorum ancak. Sesi açmaya kalkınca sadece cızırtıdan sağır olunabiliyor.

Bunun nedeni benim ses ayarlarımda bir şey mi, program yapan kardeşlerden mi, her ikisi de mi? Yardım edin, pati fm dinleyemez oldum yahu.... Özellikle metal parçalarda çzzz çzzz çızt çızt çızt diye geliyor elektrolar.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten çok yardımcı oldun mandoo.
Alooo imdaaak diyorum, problemin kaynağı ne olabiliiir? Arkadaşlar, patifm diyorum, radyo diyorum, cızırtı diyorum, bir ses verin uleeeen![signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

hoparlör'ün bilgisayara giriş kablosunun tamamen takılı olduğundan emin ol yani biraz oynamış olabilir o yüzden cızırtı geliyordur. senden başka cızırtı sorunu olan birisi olmadığına göre sorun da senden kaynaklanıyordur tahminen.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolun, problemi çözdüm sanırım, benim bilgisayar hoparlöre değil de, müzik setine bağlı. Müzik setine aşırı bass falan dayamışlar, indirince bassı düzeldi.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...