Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evde yılan besleme,

felixxx

Öne çıkan mesajlar

Zamanında evimde bikaç tür hamster,kobay,fare yetiştirdim ama tüylü filan bazı farkları var tabi.
Hep odamda akvaryumda yılan beslemek istemişimdir.Aranızda evinde yılan besleyen varmı? Beslemek istediğim yılan öyle büyük bi yılan değil..küçük-orta boy olsa da olur..ama ben ona ne yedircem ne içircem,temiz bi hayvan ama akvaryumunu nasıl temizlicem bunları düşünüyorum..thanx[signature][hline]Hold me my sweet,Hold me love,Hold me god...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
evde ilk olarak sadece kendin olmadığını düşünmelisin. birsürü kişi vardır sanıyorum? ailen korkuyormu? evde veya başka biryerde yılan beslemek tehlikelidir. akvaryumunu açık bıraktığın bir anına gelirse kaçıp birisine saldırabilir. küçük ve büyük fark etmiyor değilmi? su yılanları olabilir? akvaryumun içinde hemde :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 101)
Sosyal ağlarda paylaş

akvaryumda yılan beslemek kolay bişey değildir.
yılanlar soguk kanlı hayvanlardır. öyle yemini verip al ye diyemezsin. ilk önce uygun sıcaklıkta yılanına enerji yüklemen lazım :P
aha lafa bak. pile benzettim yılanı ama anladın sen. dogal hayatta yılanlar önce güneşlenirler sonra ava çıkarlar. biraz araştırma gerek.[signature][hline]i love this game!
Kitaplık dizaynı... Yaratıcılığınızı gösterin!
Sosyal ağlarda paylaş

Her hayvanın en kralını besliceksin die bir söz var kim sölemişse ben bu lafın arkasındayım.

Bak kardeş öle bi yılan alki.ona bi botanik park yap.en azından sana bekçilik bilem yapsın.tabi bi yılan ne kadar bekçilik yaparsa.bence en kuvvetlisini al.zehirsiz olsun daha ii olur .kral kobra felan alma yani :P.

Al kardeş bi Anaconda.babalar gibi takılırsın.akvaryum temizlii die bişide yok. sal bahçeye gitsin[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sen naptın ya . Black mamba nın zehiri kral kobra ile aynıdır.ismini aldığı ağız rengi ile çoğu hayvanı korkutan bir yılandır.yani çıngıraklı gibi kobra gibi ürkütmek için ne dikilir nede kuruğunu sallar.ağzını açması yeterlidir.

Ama anaconda ise avına sinsice yaklaşır.taktiği herkesin bildiği sarma taktiği değildir aslında.önce avını ısırır fakat ısırdığı yeri koparmaz.dişleri diğer yılanların aksine geriye doğru kıvrılmıştır.abın kendini kurtarması mumkun değildir.zaten bu esnada sarmaya başlar.sona herşey biter. mükemmel bi hayvan..

E bunlarda ek bilgi olsun. ama forumu açan arkadaşımız bize kızacak.resmen soğutuyoruz adamı.ufak tefek yılanıda yılandan saymıcek :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Math-, 31 Aralık 2004 23:44 tarihinde demiş ki:
para verseler gene beslemem :)

aynen :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 110)
Sosyal ağlarda paylaş