Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA live 2005

Kumadam

Öne çıkan mesajlar

denver iyi savunma yapamıyor bence,ayrıca adamların şutörü yok adam gibi.miamide shaq baya iy yapıo parçalıo içeriyi ama dikkatli olmak lasım faullerde dikkat edince sorun olmuo.eddie jones tilt edio beni bi türlü sokamıyorum adamla şut.genelde celtics ve indiana ile oynuyordum (aklınızda olsun pivot crohere galiba direk çıkarın block 20mi felan içerde kevgir oluo) ancak minesota hakikaten çok deli,olowakandi ki hiç sevmem kendisini blocklarıyla çok iy yapıyor ondan sekenleri K.G. bitiriyor ,alan savunması için birebir zerbiyak amcanında şutlarını kullanmak lasım:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben su donme hareketını yaparken hep top kaybedıorum saga sola donuyor ya adam top dırek elıne geldıgınde sureklı karsıma gecırıo PG adam duruo sureklı markaj pozısyonunda en ufak hareketımde topu katpırıorum ıste o yuzden takımımı mecburen degıstırdım we Sacremento yaptım tam bı post up takımı[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 24 Aralık 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
Allen Iverson falan problem değil ya francis görmemişsiniz siz Allah göstermesin diyorum.

evet iversonı tutmakta hiçbirşey yok..ben dynastyde francis ile oynuyorum eziyorum ortalığı..

bu arada 2.sezon da biraz önce bitti..son 7 maçta 4 yenilgi alarak dağıttım takımı resmen..20-9 bitti sezon..ekstra bilgileri vericem birazdan..sırada playofflar var ilk rakip sezonun son maçında son saniyede orta sahadan yediğim üçlükle yenildiğim detroit ile..hadi hayırlısı..[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

o biraz zor..bi kere francis kısa ince ve dolayısıyla cartera göre iki kat daha kıvrak[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta benim oğlanın huysuzluğu çok fazla, bir de 6 sigma projem için hem işte hem de evde çalışmak gerekince ne gündüz ne de gece oyuna girebildim.

Gelecek haftasonu oyun yapalım. Unutmadan Celtics'i alırım :). Zaten benden başka da alan çıkma ya bu forumlarda ya neyse.[signature][hline]MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...