Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sholin Soccer (LOL)

Daesu

Öne çıkan mesajlar

Az önce bi arkadaş getirdi izledim 2001 yapımı hongkong-çin filmi . artık komediyi zorlamışlar ii ce saçma sapan şeyler baya güldüm alkollüyken daha ii gidiyor :)

http://www.imdb.com/title/tt0286112/?fr=c2l0ZT1kZnxteD0yMHxzZz0xfGxtPTIwMHx0dD1vbnxwbj0wfHE9c2hvbGluIHNvY2NlcnxodG1sPTF8bm09b24_;fc=1;ft=2;fm=1
imdb 7,4 almış. yani izlemediyseniz kesinlikle izleyin.

konusu sholin kung fu sunu yaymaya calışan gençbir adamın karşısına cıkan eski bir sakat futbolcuyla yaşadıkları diyebiliriz.takım kurup etrafı dagıtıyorlar. özel efektler de kötü degil bence.

Ataride Goal 3 diye bi oyun vardı hatırlarsanız onun filmiini düşünün.
torrentiini ben bulamadım ama bi şekilde bulun izleyin kesinlikle[signature][hline]Deviant art gallery
my world my reality

[Bu mesaj Bıshop tarafından 29 Aralık 2004 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 30 Aralık 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
bu konu daha önce açilmişti hizmetimiz gururla sunar

[hline]
said:
theKingpin, 30 Aralık 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
bah burda varmish

[hline]

kehkehkeh senden daha uzun yaşicam işte :D

edik : çips kola kilit ayricada [signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls

[Bu mesaj hired_gun tarafından 30 Aralık 2004 00:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak verdiğin imdb sitesinde yazıyor box ın üzerinde shaolin diye. modlara söyle düzeltsinler arama yaparken bulunmuyo sonra.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

şaolin soccerın yapımcısından yeni flim çini dağıtmış:)

Kung-fucular Çin'i altüst etti

(30 Aralık 2004)

Uzakdoğudan gelen korku fırtınası Hollywood’un tahtını sarsarken Yimou Zhang da, dövüş sanatlarına getirdiği değişik bakış açısıyla inanılmaz bir hayran kitlesi elde etti. Zhang’ın peşinden gelen yeni bir isin Stephen Chow da nihayet Kung Fu Hustle’la izleyici karşısına çıktı ve Kahraman’ın rekorlarını kırdı.

Yazdığı, yönettiği ve başrolünde oynadığı filmleriyle tanınan Chow sonunda beklediği başarıyı yakalayacak gibi görünüyor. Kung Fu Hustle, Çin’de vizyona girdiği ilk üç günde 6 milyon dolardan fazla gişe geliri elde ederek son yılların en popüler dövüş sanatları filmi Kahraman’ı geride bıraktı. Film, Hong Kong’ta da aynı başarıyı gösterdi ve ilk gününde 1.9 milyon dolar kazandı.

Hustle henüz batı seyircisiyle buluşmadı ve batılı izleyicinin vereceği tepki henüz belirsiz. Ancak Yimou Zhang’ın dövüş sanatlarıyla yarattığı görsellik, Tarantino’nun bu filmlere hayranlığı ve Kill Bill, Chow’un yolunu açacak gibi görünüyor. Beyazperde.com okurlarının hatırlayacağı gibi, Kahraman’da Amerika’da iki yıl geç vizyona girmesine rağmen izleyici rekorları kırmıştı.[signature][hline]www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

1100 cdlik ve 40 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...