Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şarkı sözü yolluyorum - püf püf aloo sesim geliyor mu..

armra

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu lyrics bölümüne arada şarkı sözü yolluyorum !
amacım öyle madalya almak felan değil --
böyle arada ekşi plugini açıp sözlere bakıyorum!
o bakımdan mümkünse listemdeki şarkıların hepsinin sözleri olsun istiyorum ve yolluyorum (yani sözü olmayanları) sonuçta arzum, isteğim, niyetim, amacım v.s. ortada.
yani herkes benim gibi yapsa hoş olur diye de düşünmüyor değilim.
gel gelelim nedense benim son bir kaç aydır yolladğım şarkı sözleri nedense sisteme geçmemiş .......... artık onay mı almıyor başka bişe mi ben de bilmiyorum ?
ama sıkıldım yani !?!
bakın isterseniz bu şarkı sözlerini kendiniz ya da bir arkadaşınız yollamış gibi yaparak dahi olsa lütfen sisteme geçiniz.
hayır nedir yani neden yayınlanmaz anlamadım ![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hellhounda pm atmıştım bu konuyla ilgili, modların hiç zamanı yok bu ara demişti.

lirik eklemeye zamanı bulunan bir mod atanmasını öneriyorum ben.. hatta sadece lirik eklemek için alınabilir.[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz lirikleri gönderdikten sonra uygun bi anda bölüm yetkililerine pm atmayı denedinizmi mesajınızı gördükten sonra ilgilneceklerini zannediyorum[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

o modlar yüzyıldır online,
hatta vakitleri oldukça girip de birşeyler yapmaay çalışıyorlar aynı zamanda.
O modların da paticik dışında okulları/işleri/hayatları/kız arkadaşları var,
ayrıca modların zamanını en çok yiyen şey de search yerine request new band kısmına girilienler,
Sosyal ağlarda paylaş

valla berk o okuzlugu ben de yapiyorum bazen. :/
bi lyric okurken sol kenarda "quick search" yok, sadece "request new" var, el aliskanligi direk oraya yaziyorum.

bence bi el atilmali benim gibi yapan yiginla adam vardir kesinlikle, ne oldugunu bilmeden yapan da vardir, wasti nerdesin? :p[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

lord elvyn sen arkaplandaki sistemi biliyormusun? hayır.
o zaman nasıl oluyor da lirik eklemenin daha zor olduğunu söylüyorsun? wasti düne kadar haleltmeden önce her lriikteki ' işaretlerini filan düzeltildiğini biliyormusun? hayır!
Her lirikin ayrı ayrı okunduğunu biliyormusun? Hayır!
hangisi daha kolay c/p yapmak mı kontrol etmek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 30 Aralık 2004 00:51 tarihinde demiş ki:
o modlar yüzyıldır online,
hatta vakitleri oldukça girip de birşeyler yapmaay çalışıyorlar aynı zamanda.
O modların da paticik dışında okulları/işleri/hayatları/kız arkadaşları var,
ayrıca modların zamanını en çok yiyen şey de search yerine request new band kısmına girilienler,

berk bu konuda haklı,
herkesin zamanı olmayabilir ayrıca request new band tam atlamalık yerde duruyor bende yapıyorum arada

ama diyorum lirik eklemek için asosyal bir mod bulunup alınsın :) (şimdi birileri mod olmak için söylüyor diye çıkmasın, yok mod falan olmak istemiyorum, winampta şarkı sözlerini görmek istiyorum)[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

lord evyn birşey soracağım bir yere mod atamak nasıl bu kadar kolay görünüyor anlayamadım
patidede bu yanlışın son zamanlarda yapıldığının farkındayım
ama spor bölümü müzik bölümü konu dışı bölümü igbi bölümlere mod atanırken ne kadar titiz davranılması gerektiğinin farkına varman gerekli
bir çok olayda tarafsız davranıcak
belli bir kitlenin beğenisini kazanamış
olgun ve bir o kadarda kültürlü kişileri atamak gerekli
ha bu kriterlere ulaşmış kişilerin bir çoğuda gerçek hayatından bir şeylerin ucundan tuttuğundan odlayı meşgul kişiler
kiminin işi var kiminin okulu kendince bir amacı ve dertleri var.
ayrıca 40 50 tane lirik ekledikten sonra bir tane yeni eklediğim lirikleri kontrol edermisin şeklinde özel mesaj atsan elinmi ağrır ?[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber...
Sosyal ağlarda paylaş

çözümünüz pm mi yani ? çok turkiş olmuş be !
windows hata verince monitöre yumruk atmak gibi bişe !
en azından bir tek benim yolladıklarım değil sistemde bir aksama olduğunu anladım.
tabi düzeltmek için bişe yapılması "gündemimizde yooğ...

ayrıca pm bana ters atmam atanı da sevmem.
açık açık olacak yaptığın iş herkes görecek!
yoksa ne o öyle "pm atanların ki geçsin sisteme" diğerleri geçmesin ya da pm ini beğenmedim gibi saçma şeylerle muhatap olmak da istemem.

adult forum sadece kullanıcılarla olunmaz !!![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

pm atanlarınki geçecek diye birşey yok zaten, nereden çıktığını da anlamış değilim.

Sizin anlamak istemediğiniz şey şu ::
said:
Volfied, 30 Aralık 2004 09:41 tarihinde demiş ki:
doggy tatilde
ben calisiyorum
berk okula gidiyor

yani modların burası dışında bir hayatları var, tıpkı adminlerin olduğu gibi, ve hala anlamadığınız bir konu arkadaki sistem, emin olun c/p yapmaktan daha zor. alın size örnek ::
power, we’ve tried to reach
blinded our eyes
suspicons, distrust
religion and satan
they’ve washed our brains

industry, kind of a suicide pact
we signed, like greedy pigs
we did not put our future in safe
we sink, suffocate who try to save

last enemy helpless nature
creatures shriek, no one hears
atomic pollution, the last confusion
we’ve raped mother earth,

böyle bir dolu lyric var approve edilecek, ve sırayla yapıyoruz.

ayrıca kusura bakmayın ama şu modluk oalyında herkes resmen "istemem ama yan cebime koy" yapmış. Volfinin de deiği gibi, yeni mod alınmayacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...