Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sadece bana mı tuhaf geldi? :) (özel ders linki)

Gunn

Öne çıkan mesajlar

Yine tamamen tesadüfen denk geldim. (ing özel ders raicini araştırırken latin dansı yapan bi arkadaşımın ders verip vermediğini merak ettiğim için girdim linke)
aşağıda "Genel Özellikler" kısmında yazan şey bitek bana mı tuhaf geliyo yoksa bi tuhaflık var mı gerçekten orda?
http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=956781
Sosyal ağlarda paylaş

"GRUBUNUZDA EŞİNİZ YOKSA SEVGİLİM SELAHATTİN SİZE BEN DİĞERLERİNE DERS VERİRKEN EŞLİK EDEBİLİR"

LOL
:lol:
[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage

[Bu mesaj thanatos tarafından 31 Aralık 2004 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence burnu sivilceli bi hatun kisinin erkek bulmak icin son cirpinislari bunlar. :)
ayrica cok pis editlerim :p nerden cikardiysam arabayi hep emule'un sucu sadece vasita acildi, tiktim bende.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

RUMBA,ÇAÇA,FOXTROT,SAMBA,SİRTAKİ,TANGO,SALSA VS... HAYDİ BENİMLE DANSA..,SAAT 20.00 DEN SONRA EVİNİZDE VEYA SARIYER'DEKİ EVİMDE HER TÜR DANS DERSİ VERİYORUM.(GRUBUNUZDA EŞİNİZ YOKSA SEVGİLİM SELAHATTİN SİZE BEN DİĞERLERİNE DERS VERİRKEN EŞLİK EDEBİLİR.)[signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 31 Aralık 2004 01:58 tarihinde demiş ki:
o dediğini demesen daha mı iyi olurdu diyecem
bir de h ile yazılmıyor mu?
tabii bu da egsoz egzos eksoz olayı gibi:P

h ile falan ugrasmadım işte. nasıl olsa anladınız ne yazdıgımı. sansure de gerek görmedim biz bizeyiz burda bişi olmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...