Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forgot password

NeoZeb

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar merhaba .Oyunun genel sayfasından bulamadim.sifremi hatirlamiyorum Nasıl Char i geri alabilirim bilgisi olan var mi ? mail adresine yonlendirmesi gerekmiyor mu ? dogum tarihinide girmemiz ? Admine mail attim yalniz henuz bir cevap gelmedi forum sayfalarindada gerekli aciklamayi bulamiyorum. Forgot password un yonlendirdigi link e de giremiyorum .. bilgisi olanlar lutfen yardim etsin tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım server son yenilmelerden dolayı yerine tam oturmadı. Ama admine mail attıysan sanırım bi cvp ala bilirsin. Beklemekten başka bir şansın yok sanırım...[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 30 Aralık 2004 13:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında server dan kaynaklanıyor sanırım.forumlarda okuyorum e-games in ana sayfasındada bole bir sorun var .aynı firmanın Gth oyunundada bu basıma geldi yeni bastan baslamak zorunda kaldım.Admin cevap vermiyor. Eskiden uzantısı HTML idi sayfayı degistirdiklerinde Asp oldu biliyorsunuz.dolayısıyla o linki kapattılar . My account a giridiginde Forgot password linkine giremiyorum.Dolayısıyla Donup kaldım yani . neyse hayırlısı bakalım. saol ilgin icin ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...