Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazondan Siparis?

uet

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar oncelikle bildigim kadari ile amazondan turkiyeye shipping yapiliyo.Ama ben adresimi yazdigimda sectiginiz ulkeye shipping yapmiyoruz diyo.Sanirim adres formatini yanlis yaziyorum?Daha önce siparis eden varsa yardimci olabilir mi?[signature][hline]Uet_TuLSaDuM.KAjE
Sosyal ağlarda paylaş

ne sipariş ettin?

amazon tr ye herşeyi yollamıyor, elektronik eşya yollamıyor mesela, zaten sepete attığında böyle yollamadıkları bir ürünü, üstte yazısı çıkıyor bunu yollayamıyoruz sizin ülkeye diye.

ama kitap falan alabiliyorsun, ben alıyorum arada bir ordan biliyorum, 1 ay falan sürüyor gerçi gelmesi :)

illa almak istiyorsan international orders/douwantit.com gibisinden bir aracı şirket kullanıcaksın. onlar amazondan ürünü alıp sana yolluyorlar, eğer değişmedi ise tr de ekspress kargo ile çalışıyorlar. ben bu şekilde oyun almıştım zamanında :) 1 haftada geliyor bu şekilde.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Sosyal ağlarda paylaş

diz üstü bilgisayar siparis ettim. eger elektronik esyalari göndermiyorlarsa durum kötü. Çünkü bu bilgisayar üretimden kaldirilmis çok az yerde var :(

Peki http://www.computemobility.com nasil bir site bilen arkadaslar var mi? yani güvenilir mi? Burasi Türkiye'ye gönderiyor fedeex araciligi ile. Tesekkürlerr...[signature][hline]Uet_TuLSaDuM.KAjE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...