Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundan Banlanma

xx2xx

Öne çıkan mesajlar

Şikayet, level 80 üzeri NPC lerin infosuna bakmak, admin veya yardımcılarının önünde mage iken swift almak, unique olmayan silaha glow eklemek, elinde +9/+10 elixir staff bulundurmak, baştan aşağı +9/+10 chitin giyinmek vs.vs.

Bunların hepsi şüphelenme yolları...
Şüphelenince DB'leri inceliyorlar.[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı ultimadaki gıbı bu oyununda gm leri felan varmı ınvısdemı gezıyorlar abı nasıl bu ıs anlamadım kı Eger ole ıse abyss de mılletı duvar hackınden atmaları lazım ama ben anlamadım serverın %80 hack vs zaten yapıyor nasıl oluyorda aradan secıyorlar onu kavramıs degılım.[signature][hline][b]-Arkadaşını tanımanın en iyi yolu ya onunla tatile çık ,yada Beraber bir oyun oyna demişler !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Su konuya acıklık getirmek lazım. Kohack le silahına glow ekledigin zaman sadece sen glow lu gorursun. Dısardan bakan biri silahı parlıyor gormez. Ordan anlayamazlar.

Nasıl anlar adam.
Kohack genellikle otoloot ve otosell icin kullanılıyor.Adam senin cantanı kontrol eder. Yerinden hic hareket etmeden itemleri lootluyor ve satıyorsa kohack vardır.
Yada dedector gibi programları olabilir.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 36 Roque DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

Buzkirpisi bende aynen ole yaparak pelerinli kestim sikayet ettiler ban landım Glow olayini anlatsana bir herkez yapabilirmi?[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

Simdi Oyuna girsem Ko hackla Sellect charecter diip tekrra girsem elimdeki dagger sadece bana yanar dönerli mi gozukcek :P[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

OOoOOOo Ben Ko hack yüzünden 60 lık asasian kaybetim :)) Kullanacam inadına zuhauhaha Yasasin Ko HACK kahrolsun KOL ADMIN :) deli olaccam gitti okadar emek kahretsin allah o kestigim pelerinli gavuru kahretsin[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Bow sa gerekli deil yani Bişi sorucagım birde Ko hackı nerden indiririiiim[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2