Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benbu Abbys Gem.........

noface

Öne çıkan mesajlar

Sen bana ver arkla 39 tane oynadık 9 chitin 1 mirage 1 gold bar düştü :=) bana ver oyniyim cıkarsa veririz[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
Clan:RoguE CrackaZ

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 29 Aralık 2004 21:05 tarihinde demiş ki:
Sen bana ver arkla 39 tane oynadık 9 chitin 1 mirage 1 gold bar düştü :=) bana ver oyniyim cıkarsa veririz

oldu canım!!!!
ozaman parayı abyss yatıralım nıye kendımızı kasıyoruz kı set alıp basıcaz da patlıycak

su gold bar meselesıde oldukca ılgınc geldı !!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Inanma Diez Serverinde LvL 57 orc Pelerinli Büyücü ile bastık Silver nickli WeRuLEZ Clanında[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Bana solemein adam düsürdü alal lala Milet üsütme gelio :)) Hem Şanstır bu düşmeye bilir[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

Hauaha :-p dısına surmekle olacak gibi degil,balı artık tazyik etmek lazım iceri dogru :)
valla bir arkadasıma shard,birinede ironbow cıktı,max onları gordum,
Bana cıkan en iyiler;
Glave
Slayer
Rog chitin pauldron
Warior chitin pauldron
Priest chitin pauldron
Bilimum warior,chitin ellik kolluk,
2-3 crimson parcası
Bilimum fullplate çeşitleri
Asırı fazla upgrade scroll(herkese böleni bilmiyorum)
Bilimum unlu mamüller (kek,pasta)

Güzel bisi göremedim hic.Kasmıyorum artık vallaa abyss falan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 29 Aralık 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
Inanma Diez Serverinde LvL 57 orc Pelerinli Büyücü ile bastık Silver nickli WeRuLEZ Clanında

yaw kardesım su pelerın olayını bırakın bı bok degıl o burda onu sole bole de deyıp durmayın hıcbır artısı olmayan bısı ıste4 sadece sus o kadar yaw ne AR verır nede baska bısı

yok kardes akuma nında dedıgı gıbı 1500 tane basmıs adama en fazla cıkan sey set parcası onlarla zengın oldu o adam

GOLD BAR HIC BIR SEKILDE VE ISTER GOTUNE ISTER BASKA YERINE DEGIL BAL MANISA DAN MESIR MACUNU DA SURSEN CIKMAZ SCRIPT DE YOK OLE BISI KIMSEYEDE CIKMAMISTIR BU GUNE KADAR .

bırı yazmıs cok sallamayın dıye bı topıkde bencede yanı mılletı bosu bosuna heveselere kaptırıp baska seylere ıtıp duruyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Lam ben zaten zengindim :) onlarlamı zengin olcam.
3 gold bar vardı + 50m para vardı. +7/12 full hp setim priest pendant , warrior pendant , +4 scorpion shield , +6 dragon tooth hammer , lycoan staff , 1 tane ring of life , ah ah nerden nereye :) simdi cebimizde 2m la gezioz.[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 36 Roque DieZ 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 30 Aralık 2004 11:57 tarihinde demiş ki:
Lam ben zaten zengindim :) onlarlamı zengin olcam.
3 gold bar vardı + 50m para vardı. +7/12 full hp setim priest pendant , warrior pendant , +4 scorpion shield , +6 dragon tooth hammer , lycoan staff , 1 tane ring of life , ah ah nerden nereye :) simdi cebimizde 2m la gezioz.

lan dana para ver ozaman bende 150 k kaldı dun gece :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dieevil, 30 Aralık 2004 11:53 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 29 Aralık 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
Inanma Diez Serverinde LvL 57 orc Pelerinli Büyücü ile bastık Silver nickli WeRuLEZ Clanında

yaw kardesım su pelerın olayını bırakın bı bok degıl o burda onu sole bole de deyıp durmayın hıcbır artısı olmayan bısı ıste4 sadece sus o kadar yaw ne AR verır nede baska bısı

yok kardes akuma nında dedıgı gıbı 1500 tane basmıs adama en fazla cıkan sey set parcası onlarla zengın oldu o adam

GOLD BAR HIC BIR SEKILDE VE ISTER GOTUNE ISTER BASKA YERINE DEGIL BAL MANISA DAN MESIR MACUNU DA SURSEN CIKMAZ SCRIPT DE YOK OLE BISI KIMSEYEDE CIKMAMISTIR BU GUNE KADAR .

bırı yazmıs cok sallamayın dıye bı topıkde bencede yanı mılletı bosu bosuna heveselere kaptırıp baska seylere ıtıp duruyorsunuz

Adam bana Gosterdi Gold Bari allah allah yalanmi sölicez ??? git sor /pm silver yap türk adam[signature][hline]Name:KuardoN
------------------------
DieZ 1-2

Sosyal ağlarda paylaş

ya guzelım yalan soyluyorsun demıyorum yanılıyorsun
cantasında vardır gold bar sana onu gostermıstır
hayır kendıne cıksa ha yalan derım yada baska sey ama bu senın yaptıgın baskasının seyı ıle gerdege gırmek gıbı bırsey

cantasına dusen ıtem sarı renkde yazar tutup onun ss ını alıp gondermısmı sana veya ne bılım farklı seyler bu kadar guvenıyon ama yok ole bısı
Sosyal ağlarda paylaş

Ya karısmak istemiyorum ama,belki usko da ayarları degistirmis olabilirlermi,bizim arkadasada silver bar dustu :

said:
dieevil, 30 Aralık 2004 11:53 tarihinde demiş ki:

yattım gülmekten :D

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 30 Aralık 2004 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...