Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acele: 3 aylık Staffordshire Dişi Siyah RESİMLİ

Thomson

Öne çıkan mesajlar

Jezz

said:

Ne demek ya emeğin bedeli? Saçmalık bu. Sen kızın olunca onun içinde başlık parası istersin ilerde, e sonuçta emek vericeksin büyütüceksin okutucaksın...

Bu zihniyetteki insanlara sinir oluyorum, insan oğlunu/kızını nasıl satar???? ( Ben de birçok gerçek hayvansever gibi kedimi kızım gibi görüyorum)

[b]Acil 2 adet chow chow 2 adet rotwailer ve 3 adet golden a ihtiyacım var şöle bana kıyağından bu hayvanların iyilerini yetiştirmekle uğraşan köpeklerine ton yükü ile masraf etmiş ve bu cinsleri üretmiş birinden birkaç tane hediye kapar gelirmisin Yavrum!. Köpek satıldı.

[Bu mesaj Thomson tarafından 12 Aralık 2004 07:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thomson, 12 Aralık 2004 07:10 tarihinde demiş ki:
Jezz

said:

Ne demek ya emeğin bedeli? Saçmalık bu. Sen kızın olunca onun içinde başlık parası istersin ilerde, e sonuçta emek vericeksin büyütüceksin okutucaksın...

Bu zihniyetteki insanlara sinir oluyorum, insan oğlunu/kızını nasıl satar???? ( Ben de birçok gerçek hayvansever gibi kedimi kızım gibi görüyorum)

[b]Acil 2 adet chow chow 2 adet rotwailer ve 3 adet golden a ihtiyacım var şöle bana kıyağından bu hayvanların iyilerini yetiştirmekle uğraşan köpeklerine ton yükü ile masraf etmiş ve bu cinsleri üretmiş birinden birkaç tane hediye kapar gelirmisin Yavrum!. Köpek satıldı.

[Bu mesaj Thomson tarafından 12 Aralık 2004 07:19 tarihinde değiştirilmiştir]

Neyapacaksın okadar köpeği peki??? Senin gibi hayvan ticareti yapanlara tabiki böyle bir konuda aracı olmam. Senin gibilerde ne hayvan sevgisi var ne ruh var be. Bak benim birsürü köpeğim oldu ve hiçbirisini satın almadım. Hayvan sahibi arkadaşlarım var, köpeklerini satmıyorlar sadece çok iyi bakabileceğine inandıkları insanlara veriyorlar.

"2 adet chow chow 2 adet rotwailer ve 3 adet golden"
Bunları sana sat diyemi bulayım yani? Ayrıca yanlış anlamışsın beni ben kimseye köpek bulmuyorum! Bulunan yerleri biliyorum ama, parasız verenleri tanıyorum, fakat burada veya herhangi bir forumda bunu kesinlikle yazmam bukadar ticaret zihniyetli adam karşısında. Siz gidip o insanlarıda kandırırsınız.

Bak bundan 1000 yıl önce yaşasaymışız ozaman seni kölem olarak alıp, sonra ibret olsun diye satardım. Alıp,alıp satardım.

Ne diyim senin köpeğini alana, oda senden beter olsun. peh ...

Senin ailen seni bu yaşa getirene kadar çok masraf yapmıştır eminim senin için ...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
arkadaşlar, eğer konu amacına ulaştı ise kapatayım?
gereksiz yere laf atışmalarının gereği yok değilmi?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 92)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Birileri satın almadan yavru üretimi söz konusu olamaz bu gün birisi Fci veya Ukc secereli bir yavru edineceğim dese hadi bırakın secereyi bir yavru edeneceğim dese senin tanıdıgın özel şahısları tanımadıgı için para verip aldıgında keriz ? veya ahlaksız hayvan ticaretcisii mahluk mu oluor? para verip edindiği köpeğin yavrusunu sattıgında ne oluor? çok yazık arkadaşım düşüncelerin güzel ve katılmamak elde deil ama sen perspektifini kaybetmişsin bırak perspektif olanlar işlerini yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...