Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In Flames

obacan

Öne çıkan mesajlar

Ya bu kendı kendını tekrar etmeyle bı alakası yok
Headın de dedıgı gıbı kosullar ve ortam populerlık gıbı faktorler etkılemıs ve daha cok kıtleye hıtap eden bı tarza gecmısler bence.

ve Evet ben hala onların Swedish Death Metal'ini seviyorum, o şarkıları begenıyorum sadece. Bukadar guzel sarkılar yapmıs olan bır grubun cıkıpta Hard-Core yapması bana biraz ters gelıyor acıkcası. Guzel Hard-Core albumu yapmıs olabılırler ayrı konu ama In Flames dedınmı aklıma bi Only For The Weak bi Dead Eternity, Bullet Ride falan geliyor. Hard-Core bu düşüncelerimin arasında yok ne yazıkki.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

ya nedir bu şarkı şarkı grup dinleme olayı. albüm havası denilen bişi wardir . ne bileyim bi şarkı o kadar güzel olmayabilir ama albümün havasını tamamlıyordur falan filan... konsept albüm denilen bişi wardir nasil çıkıyorsunuz sonra işin içinden anlamıyorum bu " dinledim güzel hangi şarkılarını dinleyeyim?" sorularını. adam gibi grupsa zaten 2-3 şarkı değil, albüm yapıyolardır ki soylediğin grup in flames yani. al yazayım bu albümleri dinle. batmadan önce süper müzik yapıyolardı.
Lunar strain
Subterranain
Black Ash inheritance
Whoracle
Jester RAce
Colony
Clayman
Reroute to remain

ha bi de son albüm vakası war tabi onu geçiniz
(unuttuğum yoktur heralde. iyi dinlemeler...)[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 26 Aralık 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
Saeros bunları dinle

Dawn of a New Day
Metaphor
Man Made God
Pallar Anders Visa
Acoustic Medley

indir bakim şu beşini =)

saeros bunlara ek olarak Lunar Strain'den Hargalaten ve Everlost Part 2. bir de the quiet place ep'sinden Varmlandsvisan var ama bulmak pek kolay olmuyor (iki ay mı ne aradıydım soulseekte zar zor buldum)[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

Benim burda hazmedemediim tek sey InFlames gibi bi Melodic Death grubunun beLLi amacLar ugruna Hardcore a dönmesi..NasıLki iyi hardcore yapan grupLarın tarz değiştirip death faLam yapmasını onayLamıosam buda aynı durum..Deli bi InFlames seveni oLarak katLanamıorm bu sacmaLıkLarına..bukadar..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

clad ın shadows ( lunar strain albumundeki mikael yorumuda iyidir, 99 -2000 de başka bir albümde yayınladılar anders vokalli o da iyidir)
behind space ( lunar straindeki süperdir)
lunar strain
biosphere
jotun ( süperdir)
İron maiden coverıda çok güzeldir bence.
Murders in the Rue Morgue ( iron maiden coverı)[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

demise bir de şöyle düşün belki adamların kafasında bu bayadır vardı ama fanlar gruptan soğur para kazanamayız diye yapmıyorlardı, clayman albümünden sonra baktılar banka hesaplarındaki para yedi sülalelerine yeter, hadi değişik birşeyler yapalım dediler.
bu da olabilir gayet, yani belki para için hardcore değilde para için death yapıyorlardı[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyle olduğunu zannetmiyorum pek.metallicaya ne olduysa in flames'ede o oldu gibi geliyo.ayrıca in flamesin tarz değiştirdiği için tepki gördüğünü sanmıyorum, super melodik death yaparken acayip bi tarza kayıp r2r i yapmaları beklenmedik bişeydi valla bende çok küfrettim o albümü dinnedikten sonra.r2r i sevenlere laf etmiyorum yanlis anlasilma olmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...