Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektroda Fiyat/Performans

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Ben söliyim paran varsa kendine de güveniyosan bitane söle yaklasık 800$a falan Ibanezin çok güzel 24 perdeli , 4 manyetikli özel bi gitarı var , benim hayatımda gördüm en güzel gitar (fırlamalık yapıp anca onumu gördün demeyin (:) bence onu al ama 2 sayfa geriye gidersen aynı konu açılmış oraya bilenler yazmıs vede yaklasık bi 100 post vardı :)[signature][hline]Blind Guardain
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

180 olacak.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

lol , jim hendrixin hangi sarkısı bu adamı kopartan tam olarak? (lord elvyn)
bide bg nin nightwishin , rhapsodynin bateristleri neden photoshop ? nası photoshop bi onlar sölersmisin plz ehue :)

(adamlara bende kıl oluyorum ya adamların ayak twin pedal eller zaten asmıs dayday oho oh ):)[signature][hline]Blind Guardain

Sosyal ağlarda paylaş

abi işte purple haze hehe. bu arada evet fotoşop onnar.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte kickleri bir tane yapıyolar sonra eşit aralıkla duplicate ediyolar frame. siz de yiyosunuz çok hızlı kick diye.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
Sosyal ağlarda paylaş

oha adam her harfe link kasmış.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ırc yapmısız ehue pardon :D , bitane topic var gecen güne bak böle butun gitar çalanlar falan orda konusuyodu baya sıkı konuydu , baslığıda yeni baslayanlar için uygun ucuz gitar gibi bişidi gene 2 gün öncesine bi bak , ben bilsem sölerimde ben bateri çalıyorum gitar diğil :) ama dediğim gibi Ibanezin hangi gitarını alırsan al söle bi 24 perde 4 manyetikli süper güzel bi gitar 1000$yakın bi fiyatları var onlarında ..[signature][hline]Blind Guardain

Sosyal ağlarda paylaş

ben de tırt gitaristim yani bilgilerim doğrultusunda konuştum orada yoksa arada bir tıngırdatmak bi iki ritm bulmaktan başka birşey yapamam gitarda.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...