Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerliler nerde ?

Editor

Öne çıkan mesajlar

bunu sadece türkiye olarak görüyosunuz hatanız burda. anfield road'da liverpool manu derbisini izledim. liverpool'lular hasta falan değil adeta psikopatlar. hani takımın için ölürmüsün diye sorsan evet cevabını vercek adam sayısı azımsanamaz. holigan kavgaları oluyor çoğu kez sırf takıma bağlılıklarından ve güçlerini ispatlma isteklerinden ötürü. ama orda insanların uğraşları var sosyalleşebiliyorlar türkiyede de bu imkanlar var ancak yurtdışı kadar değil ne yazık ki.. sen böyle bi ortamda hastalık olduğunu kabul ediyorsun dersen evet derim. çünkü insanların asıl eğlence ve kafa dağıtma mekanizması bunlar..

ayrıca oyun oynayanların maskesini takıp gezerler mi evet gezerler. ben aziz fan falan değilim klübe katkısı büyük ancak bırakıp gitsin demeye başlayalı en az 2 yıl olmuştur bende..yapmışsa çeksin cezasını klübü bu duruma düşürdüğü için. ama ya yapmamışsa? bu ülkede ethem sarısülük'ün göstericilerin attığı taşın sekip kafasına gelmesi sonucu öldüğünü iddia eden devlet makamları var. afedersin bok gibi adaletsizliğe boğulmuşken her haber olana inanmak ahmakça değil mi? kaldı ki ben bu davanın pek şeffaf olduğuna da inanmıyorum. şike yapıldı deniyor ama koca fenerbahçe kendine kendine şike yapmış karşı taraf yok..

kısaca; yersen..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...