Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik grubu için fotograf çekebilecek biri aranıyor (yarı profosyonel)

sehzade

Öne çıkan mesajlar

mono said:

DynamicK said:

1-2 yildir fotograf ceken ve hobi olarak yapan birisine cektirin. hem portfolyosu gelisir hem yiyecek/icecek parasi cikar ufaktan hem de eglenceli bir gun gecirirsiniz.

senko said:

fakir diye fotoğraf çektiremiyecekler mi :(

Aynen bu.

Goering'in dedikleri de dogrudur, lakin isin endustriyel kismi o. Burada ki istek yari amator...O butceler, formula arabasi ile ara sokaklarda gezmeye calismak gibi alakasiz.

Her ise illa lazerfuzyon ubermega ekipman sart degil neticede, ne yapacagini bilen adama 1 kamera yeter de artar.

Istanbulda olsam, zamanda olsa belese bile yapardim belki hehe..ileride konser falan olursa isim yazdirip odesirdik.

Muzik iyidir ya...tarzinizida belirtseydin :)

agzına saglık dostm tam da düsüncemi yazdın , onların da niyeti trollemek o yüzden cok da düsünüp yazmak gerekmiyor aslında degmez ,

ilk bestemizi paylasayaım bare bi fikriniz olur ,bu cok soft oldu biz metal istiyoruz aslındada , suan lık rock sularında dolasyıoruz

https://soundcloud.com/sehzade_tcan/vulpine-essence

bu arada cok sagol dostm , ilerde müsait olunca haberleşriiz konser isleri vs, ben pmden yolluyorum face i , istersen eklersin
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
öğrenci bulacaksınız, portfolyosuna bakacaksınız gideri varsa pazarlık yapıp ucuza/beleşe çektirirsiniz birçok fotografçıdan da daha iyi fotograflar verir size. misal, serkan şedele'ye 20k para ödersiniz ama didimde 5tl ye turist fotografı çeken dayılardan daha beter şeylerle gelir herif.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...