Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara da ensturman nerden alınır ?? (1. el veya 2. el)

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

tek bir yerden pat diye almak mantıksız bence kızılayda biraz gez mesela izmir caddesinin yukarı taraflarındaki köprüyü geçince izmir 2 oluyor galiba o çevreye, sonracıma yüksel caddesini mutlaka biliyorsun oradaki ara sokaklara, karanfilin ve konurun yukarı taraflarına biraz gez bir çok bulursun tunalı, bahçeli pek bilmem oraları ama gidersen mutlaka bulunur ordada. Şimcik isim yazmayım kusura kalma reklamı sevmem. ikinci olarak altındağ belediyesinden eski mamak belediyesine doğru yani cebeci tarafları oralarda eski müzik evleri var. Oralarda da gitar fln gormuştum satılıyormuş ama gidip gezmişliğim yoktur.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

korax mamak tarafı ayrı benim dediğim taraf ayrı genelde oralarda bağlama türü müzik aletleri var ama gitar flnda satıyorlar sadece son bir alternatif. Hatay sokakta olabilir evet.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

izmir 2de varan kargonun olduu pasajda(adını unuttum valla) alt katta evrensel müzik var reklam için soylemedim yardımı dokunsun diye dedim.matbaa kokusuna dayanabilirsen gir bi bak.hatay caddesinde de baya var arkadasların dedikleri gibi bide planet var mimar sinan(yada kemaldi hatırlayamıyorum) ın yanında planet var ki 2. eller baya ucuz.elden düşme bi marshall almıştı arkadasım baya iyi bi fiyata gerçi biraz yuksekten düşmüştü ama iyiydi genede
Sosyal ağlarda paylaş

Planet'e hiç uğramanı tavsiye etmem.Oradakiler bilmesek kazıklayacaklar,kimi kazıklarsak kar diye bakan herifler.Evrensel iyi evet,ayrıca temiz gitarlar oluyo.Ucuz amfiler falanda oluyo.Çok kelepir ve temiz şeyler geliyo evrensele.Hani kötü bile olsa kenan abi var sıfırdan sana gitarını yapar :D Evrenseli tavsiye ederim.[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...