Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Washi Washi Washiiii....

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Türkiyeye göre iyi sayılabilicek
Avrupaya göre ise orta bir kadrosu var fenerbahcenin
Ama onemli olan fenerbahcenin fenrebahceye gore nasıl bır kadrosu var ?

Alınan Forvet Washington
Pas atıcak kişi Ali Güneş
Atılan gol 8
Ali Güneşin asisti 0!(emindiilim enfazla 1dir)
Noldu fener sınıfta kaldı
Demekki fenerbahce ya yanlıs ya eksık transfer yapmıs.[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 18 Kasım 2002 23:38 tarihinde demiş ki:
bana kalırsa hasan şaş da süper müper değil abi.

öyle bi adamın bu çağdaki futbolda işi yok.

aslında orteganın da yok bence, ingiliz tipi hollanda tipi oyuncular var bence artık bu çağda.

topu ayağında çevirip çalım atmayacak hiç.

derinlemesine pasta kaliteli olacak.

ha ortegayla hasan şaş kalitesiz demiyorum, sadece bu tip değil, bu yüzden bence daha iyileri var diorum

[diyosuuuuuuuuuuuuuun][hline]Let me in, I'll bury the pain

Ortega tipindeki oyunculara suanda ihtiyac var cunku bu tip adamlar örnek ortega hagi ben oyle oldugunu dusunmesemde sergen. bunlar kapanan savunmayı cozebılıcek ısımler.
sen paslarla ıyı savunma yapan ve kapanan bı takıma gıremezsın 2 yolun olur uzaktan sut yada calım[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

bana gore sonuc olarak washington fenerbahce'ye yakismiyor nouma bizde olsa daha iyi olurdu ayrica ben duzelecegine inaniyorum nouma'nin .

fizban sanada ortega tipindeki oyuncular hakkindaki gorusune katilmiyorum her takimda bir tane sergen,ortega,hagi gibi bir adamin bulunmasi gereklidir.ingiltere milli takiminin oynadigi futbol ortada zaten.

pancu ise gorev adami turunde isini cok iyi yapabilen bir oyuncu , her takima gereken bir oyuncu tipi.

ilhan mansiz'in ve pascal nouma'nin kalitesini tartismam.(fenerbahceliyim)

[Bu mesaj -Apex- tarafından 19 Kasım 2002 16:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaraylıyım şunları söliebilirim

**pancu gerçekten kaliteli bi adam, görevini fazlası ile yapıyor ama yıldız olucak bi adam deil
**nouma 2 sene önceki oyunu ve son 2 maçtaki sakinliğini yansıtırsa kariyerinin devamına yıldız olucak adam
**sergen salağın daniskası, kendi kendine yazık etti şuan çok daha iyi yerlerde olabilirdi[avrupa'nın büyük kulüplerinde oyun kurucu olabilicek yetenek var adamda], artık beşiktaştan ötesini göremez ama orda beşiktaşa yararlı şeyler yapar
**washington'ı çok tartıştım ama burayada yaziim kısaca bana göre bu adam sezon sonunda gönderilir yerine anderson'un ölüsü alınır ve daha çok işe yarar eminim..
**serhat bu adama kötü dienin alnını karışlarım[:p] adam gerçekten yetenek sahibi ama lorant'ın onu sene başında sağ kanatta falan denemesi aklını karıştırdı formdan düştü vs., eğer forvet oynamaya devam ettirirse lorant yıldız olabilir ilerde
**tuncay'ı kimse eleştirmemiş ama bu adam işte burnu kalkmassa yıldız ötesi olur, çok hızlı akıllı tekniğini ilerletse bide tamamdır işte..bukadar yürekli oynayan adam görmedim kaç yıldır türkiede
**ilhan'ı unuttuk, bu adam burnu kalktı değin, artık yaramaz deyin ne derseniz deyin ama iyi oynamaya devam edicek, türkiyedede bitirir kariyerini..avrupaya gidicek yürek yok[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

hasan şaş hakkında iki çift sözüm war
son zamandaki futbolu fazla bireysel olmaya başladı doğal olarak top kaybediyo we bu da onu formdan düşmüş gösteriyo .. ama adam niye bireysel oynuyo pas wermiyo eskisi kadar ? çünkü basın onun üstüne geliyo adamın iyi oynamadığını belirtiyo bu sefer o da psikolojikman kendini kanıtlamaya çalışıyo (bkz. baliç)
barca maçında aynı takıma bi hasan bi de baliçi koyarsan ne tür bi felaket olacağını herkes gördü

hasanın eski oyun stili ise adamın başını dört döndürür we bazı istisnai durumlar hariç tam zamanında ortasını yapar ya da ara pasını atardı işte her neyse artık
hatta hasan we hakan eski formlarındayken o sol kanat neydi öle bea .. ergünle de züper anlaşıyolar zaten

ben yine eski günlerine döneceğini biliyorum çünkü allah yetenek wermiş[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset
Sosyal ağlarda paylaş

Silt Owen2ın yanına Nihat'ı koydunya hll valla.
Tazıları topluyon takıma heralde?
Sana bide Emre Belözoğlu'nu verelim presde yapsınlar ha? iyi olur...

işte süper üçlü olur bi oraya bi buraya koşar..
Owen Lig2de kaç gol attı bu sene bi söle bakalım?
3 gol attığı maçı ben sayiyim senin yerine diger gollerini söle bakalım.. En iyi forvet diyosunda...Kötüde deil tabi lafım yok. Ama nihatla Owen olmaz ikiside hemen hemen aynı özellikte..[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

K2'ye tırmancak varsa yazın buluşalım...
Sosyal ağlarda paylaş

lol ya aynı özellikte ise oynayamaz olayını nerden çıkarıosunuz ya ?

brezilya milli takımında nerdeyse 5 tane futbolcu aynı özellikte adamlar oldukçada güzel oynuolar gol de atıolar, ne demek bu şimdi ?

mantıklı konuşun ya[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Bak canım fenerdeki futbol bılgınlreını bılmem ama
bnm kadar olmadıgı bellı ?
owenin kac golu var ?
owenmı dunyanın en ıyı golcusu ?
yanına nihat demişsin sen ingiltere ligini ispanya ligimi sandın
nihat zaten oynadıgı kadar super bı oyncu dııl cok formda
cunku sevdıgı bı oyun yapısı var ıspanyada
ama sen kalk nelerde salla babam salla..
Belki inanan bulursun[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

Forvet ikilisi dedinmi Malaga'nın Dario Silva ve Deliwaldes i listenin başına yazacaksın..
Öyle Nihat-Owen yok Vieri-Kıuivert , Koller-Lokvenc gibi ikili olmaz.. Aynı özellikte iki forvet herzaman kötü bi ikilidir takımı için...[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

K2'ye tırmancak varsa yazın buluşalım...
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl ya ?

raul-guti ikilisi şampiyonlar liginde süper iş yaptı ronaldo yedek beklerken ve real madrid 2 forvetle oynarken
saviola-kluivert ikilisi hala iyi iş yapıo
brezilyada ronaldo-ronaldinho ikilisi hatta rivaldo bile eklenir ileriye dönük orta saha olarak
ispanya'da moriantes-raul ikilisi
italyada totti-vierri ikilisi

bu adamların hepsi teknik, hızlı, iyi şut çeken, yaratıcı adamlardır hala ısrar etmielim çünkü 100 lerce iyi ikili örnek verilebilir[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

hmm açıklar mısın bana raul ve guti'nin ne yönden aynı tip futbolu oynamadığını yada ronaldo ve ronaldinho'nun yada saviola ve kluivert'ın yada raul ve morientes'in

hızlı-teknik-bitirici şutları çok iyi-yaratıcı

bu özellikleri bulunduran futbolcular yukarda saydıklarım, eksikleri yok fazla özellikleride sayılıdır

bana nasıl aynı tip olmuolar söler misin ?[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

real madrid sampiyonlar ligi maçlarını ilk 3 maç takip ettiysen guti'nin oynadığı mevkii yargılamazdın, ileride görev verildi ona raul-guti ikilisi oynadı vede farklı skorlarda özellikle basın 2'sinin forvetteki uyumundan çok söz etti[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...