Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Washi Washi Washiiii....

Fistan

Öne çıkan mesajlar

said:
bLaQ, 18 Kasım 2002 21:00 tarihinde demiş ki:
Bi haLı saha maçı ataLım wa$ington portakaLının attığı goLLerin aynıLarından bi maçta 10 tane atmassam nukem gibi yusyuwarlak olayım.

İlk post u okudum sadece çok güldüm dierlerine bakamadım. GS maçında waşington 3 adamı geçmedi, 3 adam waşington un önünü açtılar teker teker sağa sola gidip waşingtonun önünden çekildiler ama waşington gene bişiler yaptı topu ayağına doladı ve kaybetti hahaha. Bu adam fenerde bile oynayamaz. BJK forvetsiz kalsa Ali Cansun u isterim de Wa$ingtonu istemem sahada...[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Olayda bu zaten halı saha maçıyla karıştırmanız..[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

K2'ye tırmancak varsa yazın buluşalım...
Sosyal ağlarda paylaş

Nukemin msgını okudum ve hemen ayzıyorum
Washington barcada oynayamaz belkı ama
pancu ve nouma gibi isimlerin bahsi bile geçmez
nouma diye yırtındıgınız adam futbolcu bıle diil.
Senin begenmedigin adam Ronaldoların Romarioların Rivaldoların Ronaldinhoların geldigi ligde gol kralı olup gelmıs bi adam[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

ben uykuluyum heralde başka sorulara cevaplar vermeye başladım lol:))
[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 18 Kasım 2002 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 18 Kasım 2002 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi tek tek size cevap vericem anlama ve okuma özürlü arkadaslarım

1) Agzımdan ispanya ligi cıkmadı o futbolcuları banamı ogretıosunuz?
2)Ben washington daha iyi golcude demedım Barcanın listesine girme ihtimali nouma ve pancununkınden daha yuksek idi dedim
once okuyun sonra dusunun sonra cevaplayın[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 18 Kasım 2002 22:04 tarihinde demiş ki:
Valla bilemem ancak boyu ve kilosu orantısız herifde biraz dengesiz zor golleri atıyor basit golleri kacırıyor...
İlginc...[hline]===> orc_lord <===

Adaptasyon problemi
G.Amerika kıtası problemi
aşma ihtimali var ama cok az
sadece dua ediyorum[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

Memphisto şimdi senin msgına ozel olarak cevap veriyorum.

Bir futbolcu alınırken bakılan bazı kriterler vardır
Milli takıma cagırılmısmı?
Forvet ise gol kralı olmusmu?
Kamuoyu onn hakkında ne dusunuyor ?
bilmem ne bilmem ne
buadam hepsini arkasına alıp geldi

Birinin gol kralı oldugu zaman bakmazlar o sene bılmem kım o lıgde oynuomuymus die
kral olmusmu dıe bakılır hemde brezilya liginde.[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

e tabi bide adamı izlemek vardır bunu büyük ihtimal atlamışlar, yada madem böle bi futbolcu arıolardı

kulübü ile kavgalı olan jardel'i nie almadılar, hem daha ucuza kapatırlardı zaten ayrılmak istediğinden hemde çok daha iyi bir futbolcu hemde dediğin kriterleri 5-6 kez doldurmuş bi futbolcu

washington'dan hiçbir şey olmaz, adaptasyon sağlasa bile "büyük golcü" olabilicek bir yapıya sahip deil
futbol mentalitesi değişti dünyada, jardel nie oynamıo brezilya milli takımında sanıosunuz

artık hızlı, tekniği yüksek, 2 ayağını kullanabilen, gol vuruşlarını mükemmel yapan futbolcular tercih edilio, ki zaten başka bişi istenmez örnekleri saviola-raul-ronaldo-owen-kluivert-henry-ilhan mansız falan her ülkeden örnek verdim bakarsan, yani bu yüzden ne olursa olsun eski tas eski hamam eski fb[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

onlarada cevap veriyim hemen
Washington alınırken jardel klubuyle kavgalı diildi.
Bunun yanında saydıgın ısımler ve o tipteki oyuncuların bedelinden haberin varmı ?
vay efendim washiye 5 milyon $ verilmezmiş
(su halıne bencede verılmez)
Ama birde git 5 milyon bulbakalım
Kimi alıcaksın dikkatinizi cekiyoırum bonservis diil
Artık bir futbolcu sezon basına 100milyon $ para alıyor
Bjk+Fb+Gsyi topla sezonda tas catlasa nekadar kazanoıyorlar
Nereye alıyoruz kimi alıyoruz ?[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

Ya nukem neden at gozlugu ıle bakıosun olaya
Bu tip taraftarlık diil
git arastır forumları herkez washiye laf ederken aynı seylerı soyluyoduym ben yıne.

Fenerbahcede kanat die bir organizasyon yok
Orta yok butun goller uzaktan sut ve karambol
buna ragmen bu adam 8 gol atıp
gol krallıgında ıddıalı bır hale gelıyor ve hala tartısıosunuz[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

Madem eleştiri istiyosun onuda yaparım hatta allahına kadar yaparım.
Serhat içeriye pas atmıyor
CEyhun hep golu dusunuyor hic pas atmıyor
Ali Güneş, gebertmek istiyorum
Ogun cok formsuz
Fatih cok hata yapıyor
Stevic cok kotu ama lorantın sucu yerınde oynamıyor
Bunlar genel baslıklar hepsıyle ılgılı
10larca sey yazablırım
konu washıngton olunca
gıdıp baska bırınden bahsedemem sanırım[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

efendim kulüplerde scout görevi yapan çalışanlar genç yetenekler ararlar ucuza getirirler, futbol ekonomisi böle döner, genç oyuncu 2-3 sezonda kendini gösterir dünya yıldızı olur ve satılır bölece takım kara geçer tekrar ve tekrar gerçekleşir bunlar

şimdi mesela biz fabio pinto die bi adam var, çok ucuza aldık bu adamı, şuan iyi mi oynuo ? hayır diebilirim ama kumaşı kaliteli bu adam 2-3 sene içinde çok iyi bir futbolcu olucak diyede yazarım buraya, çokta genç bir futbolcu..bu akıllı bir transferdir vede ucuza kapatılmıştır ha acil bir golcü mü lazım ?[ki fenerin ihtiyacı yoktu serhat falan oldukça iyiydi] ozaman kesenin ağzını açtıysan gerçekten iyi bi oyuncu alırsın...2-3 kişinin beğendiğini deil

olay böle, felipe, pinto, almaguer bunlar hep ucuz futbolculardır ve ilerde isimlerini çok duyucaz eminim bundan[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

ya nukem biz marstakılerle
siz venustekılerle oynamıyoruzkı
hepımız aynı takımlarla oynuyorz.
sizinde bursa macınızgelıcek
atarsınız 3 tane 7 tane tamam deriz
ayrıca tekrar soyluyorum
Washington dunya capında bir forvet diildir
Fenerbahceye yakısmayan bir adamdır
Ama bu adamda potansiyel var bunu herkez biliyor onu tanıyan tek olay adamı acabılmek ne yazıkkı fenerdede bu takım ruhu yok[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

ben şuan futbol yeteneğinden bahsediorum marco, teknik direktör'lerin istekleri hep aynı olmaz

fatih terim'in sisteminde koşmak var, pres var ve felipe bunu yapamıyor bu durumda azarlanıyor oyundan alınıyor vs. felipe bunu çekemezse kendi problemi ama başka bi teknik direktör onu bu haliyle'de oynatabilirdi tamamen seçenek ve prensip meselesi

felipe koşmadığı takdirde bile oldukça yararlı bi futbolcu..sanıosam 8 maç oynadı ve 5 asisti var ligde oldukça başarılı[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Buarada begenmemek farklı bı olay ben o 3unu begenmıyorum demedım hatta nouma gidince keske fenere gelse demıstım.
Neden olumsuz konustugumuda solyyıım.
Serhat : Washingtona inadına pas atmıyor
Nouma: Önemli maçlarda takımı yalnız bırakıyor ayrıca cok buyuk bı golcu bu sezonda atardı demekkı bende bıraz buyutmusum gozumde.
Pancu: bence o bi lucescu oyuncusu radu,perezfalan neyse oda o kaliteli bi oyuncu deil gorev adamı
Avantajı görevi gol atmak ve kısmen basarıyor[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 18 Kasım 2002 22:36 tarihinde demiş ki:
ben şuan futbol yeteneğinden bahsediorum marco, teknik direktör'lerin istekleri hep aynı olmaz

fatih terim'in sisteminde koşmak var, pres var ve felipe bunu yapamıyor bu durumda azarlanıyor oyundan alınıyor vs. felipe bunu çekemezse kendi problemi ama başka bi teknik direktör onu bu haliyle'de oynatabilirdi tamamen seçenek ve prensip meselesi

felipe koşmadığı takdirde bile oldukça yararlı bi futbolcu..sanıosam 8 maç oynadı ve 5 asisti var ligde oldukça başarılı[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

e peki abi noldu senın gelecekte futbolcu satma anlayısına
neden satıosun adamı ?
zidanea gelip terim kosmuosun itgibi kosucaksın dese
Zidane ne der figo neder beckham ne der
rivaldo neder ?
Adamın kuması belli
Adam hagi vari bi tip kosmuyor
onun mantıgı top adamdan hızlı kosar sen gıdersen ustune herkez turk dııl terimden korkmuyor.[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 18 Kasım 2002 22:39 tarihinde demiş ki:
1.90 adam kanat oyuncuları olmayan bi takımda 8 gol atıyosa futbolcu iyi demektir..
Ki bu adam Brezilyada kafa golleri ile ünlü olmuş..
Washigol lakabıda..[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

K2'ye tırmancak varsa yazın buluşalım...

hele sukur biri beni anladı[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

sen yeni aldığın bi oyuncuyu figo zidane ve beckham kıyaslamya kalkarsan ben bu sohbete katılmam daha fazla, bu saydığımız oyuncuların yetenekleri tabikide felipe'den daha fazla

yani yoksa şuan adlarına bilmeyebilirdik ama şuda varki felipe lorantın sisteminde bu şekilde çok rahat ilk 11'in tartışılmaz ismi olurdu ama terim'inkinde olamaz

neden ? lorant'ın işine gelir çünkü, mis gibi hızlı oyuncuları var serhat, tuncay, ceyhun fln felipe pası attı mı araya hiç bi defans bunları yakalayamaz ve tak tuk gol

gs'de de bunu yapmadı mı felipe ? yaptı arif-felipe ikilisi ilk haftalarda gördük ama bişi daha gördük oda felipe'nin koşmadığı pres yapmadığıydı..e fatih çekemem dedi felipe de bende çekemem dedi bitti olay..fenerde olsa felipe böle olmazdı ve belki futbol ekonomisi dediim şey gerçekleşirdi ama şansta önemli burda..yani her futbolcu her taktikte 100% verim sağlayamaz[hline]When I look into your eyes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahcede Felipe oynayamaz.
Neden
Ortega ve Ceyhun bile yanyana oynayamıyorken
birde yanlarına felipe gelemez.
Ama üstten düşünürsek evet oynayabilir cunku felipe turkıyede her takımda oynar.
Fatih Terim kendini o efsane zamanda falan sanıyor
ama kaybolmus karizma zayıflamıs takım..
neyse hepinize birden yazmak hem cok zaman alıyor hemde
boşuna tartışıyoruz eger kendımı anlatabıldıysem ne mutlu bana[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...