Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Washi Washi Washiiii....

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Abi bu Washington'u herkes eleştiriyo..
Yok neymiş çok ağırmış'da çakılı oynuyomuş,yok bi karış zıplayamıyomuşda kafa topları iyi deilmiş...
Adam eksiltme özelliği yokmuş falanda filanda...
Bi kere bu adam Brezilya milli takımına çağrılmış bi odun deil...

Çok ağır olması doğal adam 1.90cm 100kilo!!
Nihat gibi güp güp güp bi oraya güp güp güp bi oraya kaşacak deil bu haliyle...
Attığı gollerin %45 i kafayla.. Zıplamadan vurdu bu adam yok yok top kafasına çarptı... Durduğu yerde yanlıştı ama attı işte..
Adam eksiltme desen gördük maçlarda Galatasaray'dan 3 kişiyi dizdi ceza sahasına girdi ama topu ayağından fazla açtı gol olmadı. Sonuçta adamlar eksildi.. Bursa maçında attığı ilk gol? Adamlar kendileri bıraktı bu atamaz diye demi? İkiside kabak gibi yedi çalımı? Denizli'ye attığı gole ne demeli? Rakip sahanın ortalarında göğsüyle indirdi çalımlarla gölü atmadımı eşşek gibi koştu? Yawaş yawaş ama Savunma daha yawaşmış demek adamdan....

Bu adam kim ne derse desin kesinlikle iyi bi santrafor benim için. Ve gitse bu Barcelonada oynar...

Stecanela Cerquerira Washington
Doğum Tarihi : 01.04.1975
Doğum Yeri : Brezilya
Boy : 190m
Kilo : 100kg
Mevki : Forvet
Geldiği Kulüp : Ponte Preta
Uyruğu : Brezilyalı
Forma No : 21
Kontrat Bitimi : 01.07.2005

Başarılar Washi... Seninleyim![hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

K2'ye tırmancak varsa yazın buluşalım...
Sosyal ağlarda paylaş

bu adam barcelona da oynar dimi ?

saviola veya kluivert yerine yani ?

pardon ama adam berbat bir bursaspor'a 3 gol attı die nedir bu bea ?
fenerliler deil miydi bu adama lanetler yağdıran ?
fenerliler deil miydi bu adama pet şişeler atan ?

bu kadar basit görmeyin futbolu ya, kazanınca "dünyanın en iyisi" yenilince "gitsin bu takımda işi yok"

değiştirin şu futbol anlayışınızı yeter bea[hline]5. aşamaya gelene kadar, ayıya dayı diyecen...bu kadar !
-Meph
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Washington'u geldiği günden beri izliyorum ve geldiği günden beri arkasındayım adamın...
Gol attı diye buraya çıkıp iyi oyuncu demiycek kadar biliyorum futbolu..

Washington ne derseniz deyin iyi bi santrafor dur kardeşim..
Sizin istediğiniz adam Raul tipinde Kluivert tipinde yada bişeye yaramayan Ronaldo gibi karizmatik olacak tık tık atacak...
Yok öyle..
Artık Santrafor dedinmi defansı kendine yapıştıracak oyuncular gözde artık. Washington gibi Koller gibi yada ne biliyim Palermo gibi...[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

Sizin istediğiniz adam Raul tipinde Kluivert tipinde yada bişeye yaramayan Ronaldo gibi karizmatik olacak tık tık atacak...

lol daha fazla gerek yok tartışmaya galiba, bu saydığın adamlar dünyanın en iyi forverlerinde ilk 10'a giren adamlar

ve hayır washington tipindeki forvetler deil, saviola/raul/ronaldo tipindeki forvetler tercih edilir, daha iyidir vs.[hline]5. aşamaya gelene kadar, ayıya dayı diyecen...bu kadar !
-Meph
Sosyal ağlarda paylaş

Siz alışmışsınız ne derlerse inanıyonuz..
Fenerbahçe kazandığında hangi spor yazarı "iyi oynadı." dedi bi düşünün bakalım...
Bulamazsınız çünkü hepsi o kelimeyi yasaklamış kendilerine. Fener 6 atıyo Cimboma "İyi oynamadı Fener"
Dünkü maçtan sona "7 gol attı ama defansta açıklar verdi."
Ayıptır beyler bu kadar olmaz.
Bi maç eksikle 4. sırada takım Ligin en fazla gol atan takımı.. Oynadığı rakipler şimdiye kadar Ligde ilk 10 üstünde.. Galatasaray gibi alttakilerle oynamadı. İyi puan topladı..
Ben Fenerbahçe'nin deplasmanda Berabere kalmasına hiçbir zaman üzülmemişimdir. Çünkü futbolun kuralı budur. Deplasmanda herzaman kazanmak için oynanmaz...
Arsenal bile Deplasmanlarda yenmek için oynamaz.Ve bunda iddia ediyorum...

Washington'u herkes kötüleedi kötüledi sizde uyudunuz...
Pancu forvetmişş.. Sevsinler Pancu'yu.. Forvetmi o yoksa inşaat işçisimi?
Bi kere forvet bile denmez o adama..Forvet diyen Pancu'ya bi tarif etsin Forvet'i bakalım bizde öğrenelim...[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 18 Kasım 2002 18:39 tarihinde demiş ki:
zaten raul ve ronaldo boktan forvet

lol takıl[hline]5. aşamaya gelene kadar, ayıya dayı diyecen...bu kadar !
-Meph

Yanlış anlama ve karalamada birincisiniz abi..
Raul ve Kluivert'e iyi deil kim dedi?
Onlara alışmışız dedim onlar gibi oyuncu istiyoruz...
Onlar gibi oyuncu olsa zaten can feda... Para ister tabii 7milyon dolara gelmez onlar...

Benim demek istediğim eleştirirken Çıtayı yüksek tutuyoruz.
Anladınmı? Anlamayan varsa uzunca bi daha anlatayım yanlış anlayanlar takıl takıl demeye başlıyo yoksa...[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

her iki tarafa da katılmadan edemiyorum .. tabi fistanın biraz daha karşısındayım =)
raul ronaldo saviola kluivert a kötü forwet deme gülerler birrrrrr
bir dedik ama ikisi war mı :P
şimdi şudur .. washi yi hiç alıcı gözle izlemedim ama adam yararlı yani bi forwet giib duruyo we kendini defansa yapıştırıyo
koşmuyo adam eksiltmiyo oke ama sağlam adam
fenerin geleceğinde yeri olur mu işe yarar mı ? bilemem ..
ama ben forwet dediniz mi ronaldo derim kardeşim. abi adam ayaklarının üstüne basmıyo sanki ya uçuyo uçuyo adam maşallah ben böle bi yetenek görmedim allah wergisi
dün sociedad-real madrid maçını izledim de kıskandım adamı ya mütiş bi tekniği war harbiden ..
yane yuh yeni mi görüyo bu moron ronaldo yu diceniz de ne bilim dün daa bi dikkatimi çekti stili

ah bi de ümit karan derim şimdi siz bütün yazıyı niye okudum adam ronaldo ile ümit karan ı bir tuttu diye döwünürsünüz ehaha
ama kardeşim napim çok beğeniyorum .. resmen harcadılar adamı ya of of yok özel hayatmış yok köstebekmiş dışarı haber sızdırmış yazış kardeşim bunlar ya
çıkarsın bakalım sahaya terim de neler yapacak izlesin
felipeyi de harcadı zati töbe töbe[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset
Sosyal ağlarda paylaş

bişeye yaramayan ronaldo...

bunu ben yazmadım 1

+ eğer washington tipinde bi adam alıcaksan gitseydin jardel'i alsaydın..adam washington'dan 5 kat daha iyi oynuo, gol atmakta üstüne yok ayrıca kulübü ile sorunlar yaşıodu ayrılıcaktı vs. vs.

çıtayı indir diosunda, türk futbolu iyi oyuncular çıkarıo son 5 senedir çıta bizim içinde yüksek artık

washington'a falan tahammül edemez türk fultbolu[hline]5. aşamaya gelene kadar, ayıya dayı diyecen...bu kadar !
-Meph
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana kadar 3000e yakın tv'den 100'e yakında 1.lig maçını canlı olarak seyrettim.20 Yaşındayım..
En sevdiğim Lig Premiere League.
En sevdiğim futbol takımı Sunderland..
Hayalım Sunderland-Middlesbrough maçını canlı seyretmek...
En sevdiğim forvetler Malaga'daki Dario Silva ve Deliwaldes.
En sevdiğim defans çoğu insan gibi Roberto Carlos.
Daha birçok oyuncu var ama sayamam şimdi. Mesela Nistelrooy ve Rivaldo.
Ama arkadaşlar neden kabul etmiyorsunuz?
Washington iyi bi futbolcu. En azından benim gözlemim bu.Türkiye liginde iş yapar diyenlerede bi lafım var> " Uzay liginde bile gol atar"[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 18 Kasım 2002 18:48 tarihinde demiş ki:
...
...

ama kardeşim napim çok beğeniyorum .. resmen harcadılar adamı ya of of yok özel hayatmış yok köstebekmiş dışarı haber ...

[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset

Ben o saydığın futbolculara kötü demedim aksine çok iyi olduklarından bizim onlarla kıyaslamamız yanlış dedim..

Bende Washinton'a harcicaklar diye korkuyorum.[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

bizim feyenoord macinda hareket edemedi adam , sen uzay liginden bahsediyorsun;rofl..

ikincisi fenerbahce'ye 7 milyon dolara 6-7 tane washington gibi adam alirsin biraz arastirsan .

washington vasat bir futbolcudur,bu budur yani.golleri kacirmaya baslayinca arkasindan basicak yine herkes kufurleri.

atamaz mi gol yani ? elbette atar. bir takim bir macta bilmem kac tane yuzde yuzluk gol pozisyonu buluyorsa takimin en ilerisinde oynayan adam golu atar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Apex-, 18 Kasım 2002 19:01 tarihinde demiş ki:
bizim feyenoord macinda hareket edemedi adam , sen uzay liginden bahsediyorsun;rofl..

ikincisi fenerbahce'ye 7 milyon dolara 6-7 tane washington gibi adam alirsin biraz arastirsan .

washington vasat bir futbolcudur,bu budur yani.golleri kacirmaya baslayinca arkasindan basicak yine herkes kufurleri.

atamaz mi gol yani ? elbette atar. bir takim bir macta bilmem kac tane yuzde yuzluk gol pozisyonu buluyorsa takimin en ilerisinde oynayan adam golu atar.

Abi yanlış düşünüyorsun. Golcünün gol kaçırması kötülüğünü göstermez..
Ben Washington hayranıyım ve yakından izliyorum.
TV2de saç baş yoldurttu diyolar adama.
Kaçırdığı pozisyonlara hayret ediyolar. Hiç üşenmeden her hafta kanal kanal dinliyorum Washi'yi. kağıt kalem yazdım hala durar o kağıt.
%100'lük pozisyonu atamadı dedikleri her pozisyona bi çizik attım gördümki Washington bu golleri atsa şu anda 27+8=35 golle Gol Krallığında birinci olurdu... Ah be Washi niye atmadınki 27 tane?
Pozisyona'da rastgele giriyo bu adam zaten.Hiç bişey yapmadan!
27çizik var. Maç maç yazdım 13 haftada 27 çizik.. Artı bide 8 golü var...[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 18 Kasım 2002 19:10 tarihinde demiş ki:
şimdi daha mı iyi forvet oldu gözümüzde ?

yoo şimdik 27 tane kaçırmış kötü bir forvet bu adam benim gözümde:))[hline]5. aşamaya gelene kadar, ayıya dayı diyecen...bu kadar !
-Meph

kişiden kişiye değişir.. Bence iyi futbolcu.. fazla gol kaçıran forvet iyidir abicim. Yetmiyomu 8 tane attığı.. Sezona vurarsak 20 gol atacak. ehuhe yeter be?
kaçırmasa bu golleri 90-100 arası gole ulaşacak.. Bana fazla gelir valla bu kadar gol...[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

lol mujhaehueahhueahueahueahueahu wahingtonb saviolayı ekscek ha peaıjeauheahea
birkere günümüzde washington tipi forvetlerin degeri azalıyor. bak jardel'e bu tipte 1 numara ayagina geldi mi gol ama o adam bile oynamıyor milli takımda bi ara barcelona gündeme geldi gitmedi washington kim ya :)
su anda dünyada striker denilen forvetler moda daha dogrusu cagdas futbola uyuyor ilhan ahmet serhat owen saviola bir sürü örnegi var bunlar savunmaları dagıtır yorar washingtona verceksin 1 adam tamam ali eren'i ver bakalım washington kıpırdıo mu ehuahue jardel'e bile topu göstermemisti be :)

washington ın iyi bir defansa karsı yaptıgı birseyi söler misin bana :)[hline]Raid3r-19016599
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 18 Kasım 2002 19:39 tarihinde demiş ki:
....

washington ın iyi bir defansa karsı yaptıgı birseyi söler misin bana :)[hline]Raid3r-19016599

Doğru gol atınca defans kötü oluyo rakibin atamayınca iyi..
yada bal oluyo işte futbol böyle..[hline][i]Slam City Jam...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Apex-, 18 Kasım 2002 19:01 tarihinde demiş ki:

normalde iki santim ziplayamadigi icin belki yer cekimsiz ortamda daha iyi yukselir diye umuyor belki arkadas :P

(dayanamadim huehue)[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 18 Kasım 2002 19:00 tarihinde demiş ki:
said:
jankis, 18 Kasım 2002 18:48 tarihinde demiş ki:
...
...

ama kardeşim napim çok beğeniyorum .. resmen harcadılar adamı ya of of yok özel hayatmış yok köstebekmiş dışarı haber ...

[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset

Ben o saydığın futbolculara kötü demedim aksine çok iyi olduklarından bizim onlarla kıyaslamamız yanlış dedim..

Bende Washinton'a harcicaklar diye korkuyorum.

el insaf bea kardeşim ..
bak ne demişin: Sizin istediğiniz adam Raul tipinde Kluivert tipinde yada bişeye yaramayan Ronaldo gibi karizmatik olacak tık tık atacak...
Yok öyle..

ayrıca lol dogi[hline]Tanrı'yı güldürmek istiyorsan ona planlarından bahset
Sosyal ağlarda paylaş

Bi haLı saha maçı ataLım wa$ington portakaLının attığı goLLerin aynıLarından bi maçta 10 tane atmassam nukem gibi yusyuwarlak olayım.

İlk post u okudum sadece çok güldüm dierlerine bakamadım. GS maçında waşington 3 adamı geçmedi, 3 adam waşington un önünü açtılar teker teker sağa sola gidip waşingtonun önünden çekildiler ama waşington gene bişiler yaptı topu ayağına doladı ve kaybetti hahaha. Bu adam fenerde bile oynayamaz. BJK forvetsiz kalsa Ali Cansun u isterim de Wa$ingtonu istemem sahada...[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...