Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura'dan özür topiki

Catze

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

imamizer said:

öm den tehdit etmeler falan..
sonra geliyor bu adam şöyle aştım, böyle enerjim var, şöyle hurilerim var, minion kesip level atlıyorum edebiyatı parçalıyor.

seninde bir geçmedi ezintin be imam.. kafan sadece kalıplara göre çalışıyor değil mi ? senin beyninin sınırları dışında birşeyleri anlahyamıyorsun ;D

spiritüel alanla uğraşıyorum diye buddha rp'si mi yapıcam ki her türlü tek taraflı spiritüel kafalara karşıyım. iyisini kötüsünü deneyimliceksin ki .. neyse gereksiz anlatmayım zaten anlamıcaksın.

He yav he, sen hariç herkes kalıplarla düşünüyor, beynimiz sınırları aşamıyor.

O kadar kalıpların dışında bi insansın, o kadar sınırları aşmışsın ki ortaokul seviyesinde ezikliyorsun insanları.

Bi bitmedin (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

chrome said:

abi adam anabolic alıyor. direktman kansere davetiye. hormonal düzen falan gg oluyor. kimin gazına geldi bilmiyorum ama çok sakat iş yapıyor.

istanbula direniş için gittiğimde oturup çay içmiştik. o esnada kaslarımı görünce benim gazıma geldi . toparlak normal bir adamdı beni görünce şeytanın askeri gibi vay be adama cılız diyorlardı yapmış kas , bende basarsam hormonları hapları uçarım bunca bollukla dedi ve bu hale geldi ;D

şimdi durduk yere adama niye taunt atıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

chrome said:

abi adam anabolic alıyor. direktman kansere davetiye. hormonal düzen falan gg oluyor. kimin gazına geldi bilmiyorum ama çok sakat iş yapıyor.

istanbula direniş için gittiğimde oturup çay içmiştik. o esnada kaslarımı görünce benim gazıma geldi . toparlak normal bir adamdı beni görünce şeytanın askeri gibi vay be adama cılız diyorlardı yapmış kas , bende basarsam hormonları hapları uçarım bunca bollukla dedi ve bu hale geldi ;D

Kanka sende kas yok onu bi geçicen hahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

Noyzura said:

chrome said:

şimdi durduk yere adama niye taunt atıyorsun?

taunt atmıyorum ya benim hayatında ne kadar değerli bir yere sahip olduğumu hatırlamasını istedim =))
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...