Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FB - Uşakspor Maçı hakkındaki görüşleriniz

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar maçı izliyenlerden görüşlerini beklıyorum.
Bence böylece uşak kendini kanıtladı.Uşaksporun oyuncuları shwtv vb. kanallar yüzünden yenıldı.Kameraya poz verelim derken yedik golleri.KIRMIZIIIIIIIIIII SİYAAAAAAAAAHHH EN BÜYÜK AŞİGO. Maçı izleyenler bilir.1 golü yedikmi 2. side arkasından gelıverıyo.Uşaksporun kalecide bir uyuz.Valla gıcık ettıler beni ekran başında .Gabız oldum izlerken :D
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Hic de degil ben o yagmurda gittim fenerlilerede tesekkurler biz onlari krallar gibi agirladik 1. ligde gorusuruz 16 macımızda 15 galibiyet var 2. golden sonra isler bozuldu ama verdigim paraya deger :D[signature][hline] Seni Seviyorum Evanescence
[b][i] Yok yok olunca var olur...

Asigo 64
Beraber Yuruduk Biz Bu Yollarda Fener Bahce Sozum Sana Sizi Bole Agirladik Umarim 1. Lige cıktıgımızda Sizde Ayni b.ku Yersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

okulda seyrettim valla..açık konuşiym maçı adam gibi seyredemedim..çünkü televizyon iyi değildi...bi de paso çıldır yapmaktan bakamadım tv ye..
ama sonuca bakılırsa bizimkiler iyi oynamıştır heralde :)[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla biz ufak televizyonlari kurmustuk 4. saat geometri yazılısı vardı . 1. saate almıslar babam dedi al sana para gel dedi bide ben senin yerinde olsam oluyo olsam bile giderdim dedi :D maksat alexe japonca kufretmek :D

Ayrıca okulda bi allahın kulu kalmamıs devamsızlıgada islemeyecek :D[signature][hline] Seni Seviyorum Evanescence
[b][i] Yok yok olunca var olur...

Asigo 64
Beraber Yuruduk Biz Bu Yollarda Fener Bahce Sozum Sana Sizi Bole Agirladik Umarim 1. Lige cıktıgımızda Sizde Ayni b.ku Yersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...