Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu Shubuo ?

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

said:
Justin, 22 May 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
abi reklama kıl oldum:
sana şubu hareketi yapayımmı
-yap
öyle yap demekle olmaz sana şubu hareketi yapayımmı
-yapma
öyle yapma demekle olmaz sana şubu hareketi yapayımmı

Ulan bunlar bizim ilkokul şakalarımızdı[hline]cRn

harbidende ya! ilkokuldayken az adam dövmemiştim bu uyuz şaka yüzünden. hangi uyuz bulduysa artık..
bilemiyorum yani. :)[hline]orduma katılın gücünüze güç katın >> >push here<
...........................................................
Hä¥ättä Hër ZäMäñ MùtLùLùğùñ Dørùğùñdä GüLüñmëz,
ßäzëñ §ırF Hä¥ätä GıCıKLıK øL§ùñ dÎë ùÇùRùmùñ Këñärıñdä bÎLë §ıRıtäcäk§ıñ!!
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir reklamı Friends dizisinden çalmışlar espriyi direk. Koltukta oturup kalkmaya kasamadıkları var ya yok aynayla bakıyorlar falan. Birebir aynısı Joey ve Chand'ler yeni deri koltuklar aldıklarında oluyor Monica geliyor hiç bir şekilde dikkatlerini çekemeyince "booys, i'm undressing..." diyo chandler ayna kaldırıyo "hmm no... she's kiddin'" dio tasbi dizide komik bu ezik reklamda komik olmamış...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

Zede katılıyorum Habbo Hotel bu, ha ne alaa derseniz, Habo Otelde para kazanmak için kontür alın geyiği vardı. Kontür aldıkça paranız oluyor, o parayla otelin sahip olduğunuz bir dairesini eşyalarla süslüyordunuz. (Daire ücretsiz ama eşya bul doldur ohoo)
Ben grafiklerini beğendiğim için 2,3 gün habbo dünyasın keşfe çıkmıştım. Çok atraksiyonel şeylerle dolu olan reklamları gözüne sokan bir olay.
Mesaj atarak shubuo parası satın alınacağına iddiaya girerim.
Süper para kazanma yöntemi, 7- 18 yaştan tutun hafif aptal 18 - 30 hatta 40 arası millet alır fosur fosur.

Tabi ücretlendirmeyi akıllı yaparlarsa.
Ayrıca millet yakında telefonlarda tomb raider, thief, counter oynayacağımnz günler kapıda. Metro da multi counter oynayacağız, biz en öndeyiz bir bakmışız vagonda arkada bir eleman takımın snipercısı çıkıo!
eh işte bunlarda paralı olacak.

Bekleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...