Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MD player

Fiercewind

Öne çıkan mesajlar

böyle bi aletin varlığından bile haberdar değildim bilmiyorum sizde duydunuzmu
böyle hani cdrom un orta yerine konulan ufak cd ler vardır ya genellikle util cd si yaparlar hani
işte onun gibi bi cd yi disket gibi bişey yapıyolar MD oluyomuş adı
48 tanemi ne şarkı alıyomuş çok hoşuma gitti ya.............
....................tmm belki yeni öğrendim ama..............................BAKMA ÖYLE!BAKMA DEDİM!!!!!!!!!!
*!seri adımlar atarak uzaklaşır*[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

Sahibim bitanesine süper bi alet. Kayıt kalitesine göre istediğin kadar kaydedersin. En düşük kalitede (bendeki alet) 320dk kaydedebiliosun ama kalite arayan insan için 160dk'lık kayıt uygun.

Birde net-MD'ler çıktı. Hızlı kayıt vs. özelliği olan, onlar muhtemelen dahada aşmıştır :)[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende var çok memnunum şahsen kalite adamıyım direk stereo kaydediyorum :) ama gerçekten muhteşem bir alet aklın varsa MP3 player falan alma MD al...[hline]icq numaram: 77103821 Büyükse ara! 3 bacaklı arıyorum... ateşli dakikalar için... yalnızca ikimiz arasında kalacak... en çok arayanımla buluşma şansımız var!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 03 June 2003 19:28 tarihinde demiş ki:
böyle bi aletin varlığından bile haberdar değildim bilmiyorum sizde duydunuzmu
böyle hani cdrom un orta yerine konulan ufak cd ler vardır ya genellikle util cd si yaparlar hani
işte onun gibi bi cd yi disket gibi bişey yapıyolar MD oluyomuş adı
48 tanemi ne şarkı alıyomuş çok hoşuma gitti ya.............
....................tmm belki yeni öğrendim
ama..............................BAKMA ÖYLE!BAKMA DEDİM!!!!!!!!!!
*!seri adımlar atarak uzaklaşır*[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

ÖYLE bakmamak mümkünmü!! :p Sto scherzando.. Şaka yapıyorum.. En azından bu varlığın farkına varmışsın.. Hayatının sonuna dek bilmeseydin.. Vede sen bundan utanmadan forumlara yazabildiğine göre.. bize laf düşmez.. Haksızmıyım..[hline]Zamane adamı geri döndü....
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim bir sorunum var aslında:

MD'ye dijital ses kartından, optik kablo ile kayıt yapıyorum ama şarkı aralarını bir türlü farketmiyor deli oluyorum. 4sn kuralını bile takmıyor. Arkaplan parazitim var anlaşıldı ama nası kurtulucam bundan.[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...