Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl modem internal&external

ReBeL

Öne çıkan mesajlar

patiler bi akil verin bana

adsl ordusuna bende katıldım.evde 2 bilgisayar war. modem alicam ama firewallu router li external modemler internette sorun yaratıyor diyen insanlar mevcut. Oyunlarda server acamamak acilmis oyuna girememek gibi seyler soyluyorlar. acaba pci bi adsl alsam 2. bilgisayari internetten mahrum birakip direk nete baglansam ? bu sorunlardan kurtulurmuyum? ya da bu sorunlar çözülebilir şeylermi büyütmeyip 2 bilgisayarada net versem mi ? ya da pci adsl alsam sonra ehternetle 2 bilgisayarı baglasam 2. bilgisayara net verebilirmiyim ? kafam karıştı bi kurtarın beni....[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

Bir aratsaydın bence cevap bulurdun ama neyse yapacak bişey yok.

O problemlerin çözümü çok zor değil en fazla 10-15 dk. sürüyor.

Bu arada ip sabitlemek için ttnetin dns'inin adresi lazım oldu zamanında öğrenmiş olan var mı?[signature][hline]Pathetic fool! You can't slay the creatures of darkness with light, you need to get into the shadows.
All hail The lord and master Foamy the Squirrel
All hail the lord and master Foamy the Squirrel

[Bu mesaj nightstalker tarafından 21 Aralık 2004 14:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

internal alma bence sen 2 bilgisayara paylaştırmak için bi Zoom X5 alabilirsin Speedtouch un çok portlu modelini alabilirsinki Speedtouch modemlerde portaçmak sadece 10 sn alır çok kolay bir işlem ve şunu söleyebilirim evde X5 dükkanda Speedtouch 510 var Speedtouch bence çok daha ii alet yaklaşık 4 aydır elektirik kesilmeleri haricinde hiç kapanmadı ve bir kere bile sorun çıkarmadı çok çok stabil ve kullanımı çok kolay olan bir modem[signature][hline]1 milyon e-kart kampanyasına sende katıl
www.tev.org.tr/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...