Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Bulusmasi Yapalim Gene :)

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

yaş sınırı olmalı... (gruplaşmaları engellemek, rahat anlaşılmak için) ve kızlar/arkadaşları gelecekse asılmak olmaz... pati rajonuna ters (böle bişi yoksaa; artık var!!!) benim partiyi basacaksanızz... sonuçlarına katlanırsınız :P BlacKDagger sen gelmiyomuydun zaten =)[signature][hline]çingene işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar pati buluşmalarında yaş sınırı hiç olmadı, olmamalı. Eğer yaş sınırı koyacaksanız o pati buluşması olmaz olamaz zaten. O keyfi bir buluşma olur. Tüm patilere açık olmayan bir buluşma pati buluşması adını alamaz. Onun dışında pati buluşması ortamına yanında hatun kişiyle gelmek pek tavsiye edilmez :)[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

yaş sınırı hiç hoş değil bkz: ankara buluşması, bkz: sam saminay zirvesi size örnek olsun böyle saçma düşüncelerden kurtulun, gerçekten.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

gidilmez değil abi ilk önce adam gibi herkesin gidebileceği bir yemek ayarlanır sonra yaşı tutanlar ayrılıp ne yapacaksa yapmaya gider yani ortak aktivite bulmak kolaydır, illa bütün gün içeceksiniz diye bir durum yok. Neyse gelmeyeceğim bir buluşmaya yeterinden fazla karıştım heh.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

tamamda yaş siniri olmasin diorsunuz ben diyorum aksam olsun bu olay saat 19,30dan sonra gibi cuma yada cumartesi olabilir diyorum biz gittik hadi içkili bir yere yaşi tutmiyan arkadaslar neyapicak onlara hadi siz giremiorsunuz nash nash'mi diyicez ? hiç deilse yaş ortalamasi sabit bir duzeyin ustunde olursa hem muhabbet iyi olur hemde insanlar anlasabilir ben sahsen bende 4,5 yaş kücük bir arkadsim ile cok konuscak konu bulamam konusurum tabide nereye kadar gidicek muhabbet :) en fazla oyunlardan konusruz bende ole olsun istemiorum zaten adam akıllı içelim eglenelim diyorum hepsi bu :)[signature][hline]|Gotham Radio Winamp|
[FinalFantasy-TR]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bence herkeze uygun gun olan cumartesiyi aldim herkez cikar isinden gücünden saat tam 20.00de taksim Burgerking'in orasi nasil? isteyenler arkadaslarinida getirebilir ben getiricem ama ole hadi 18 kisi birden getirmeyin :) 2 kişi max

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 07 Aralık 2004 14:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...