Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A

Joker

Öne çıkan mesajlar

eger komik olan herseyi fragmana koyarsan nerede gulecek bu insanlar?

fragmandakilere de gulemedim haliyle, daha once yuz kere guldugum icin. onun disinda 2-3 sahne var komedik, gerisi `uzay filmi yapiyoruz`un icinde erimis gitmis..

Hatta ben hic cem yilmaz izlememis, neler yapabilecegini bilmeyen biri olsam, son zamanlarin en buyuk $i$irmesi diyip kenara cekilicem, ama kiyamadim. [signature][hline]
nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 12 Kasım 2004 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 12 Kasım 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
gelmiş geçmiş en büyük komedyen kemal sunal'dır üzerine tanımam.

Tabii ki oyle bence en cok sewınlen aktor de K.Sunaldı[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası, hiç beğenmedim.

filmde kurgu yok, konu yok ve sırf "cem yılmaz komik adam" diye kafamızda belirlediğimiz için adamın her küfrüne (esprisi yok çünkü) gülmeye şartlamışız kendimizi.

anasından avradına kadar küfür ve gülüyoruz biz buna. işin en acıklı yanı, insanlar bunu seviyor. arkadaş arası küfredebilirsin, ama bir topluma karşı "ben komutan logar'ın amına koyim" diyemezsin.

yakında bu tip kültürle yetişen yeni çocuklar "ben de pati forumuna geldim amına koyim" tarzında yeni gelenler kısmına mesaj atarlar.

herhalde nefret eden birtek ben varım.
gitti para ona yanıyorum.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar film hakkında pek olumlu yazı göremedim..
izlenimlerim arasında yer alan en önemli kısım frgmandan başka adam akıllı espri olmadığı..

gidilmez diyen merciiler bile war..

Sadece cem yılmaz içinmi gidilmeli yoksa film içinmi?[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

her ikisi için de gidilmeli

ben açıkcası bir kere daha gideceğim

dediğim gibi öyle aman aman bir film değil ve sırf küfür üzerine kurulu bir mizah da yok ama bir çok yerde ince espri var onları algılayınca zaten kafanıza takılyıor gün içinde de gülüyorsunuz

[spo1=4 güzel espri okumayın]mesela sucuk yedikten sonra öpüşmeme, filmin başına hediye getirmeler biğr yer dede arif ve 216 nın post kart satma meselesi, yine filmin en başında "komutan logar bunların hepsi ingilizce konuşuyor başa alıp türkçe dinelyebilirmiyiz" kısmı vs..[/spo][signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

bence gayet güzel ve komedi bir filmdi... ben beklediğimi aldım şahsen bu filmden filme kötü diyenler de neye göre kötülüyorlar anlayamıyorum zaten bilmiyor muydunuz bu adamın bu filmde habire küfredeceğini... zaten hollywood filmlerinin hemen hemen hepsinde çok ağır küfürler mevcut onlar rahatsız etmiyor da bunlar mı ediyor... bence gayet güzel ve başarılı bir filmdi özellikle de köylüyle muhabbeti süperdi...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

Silth filmde o sahne varsa sadece bittin sen diye özetliorum durumu.evini biliorum ulan :D.

[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene

[Bu mesaj arcane tarafından 13 Kasım 2004 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...