Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A

Joker

Öne çıkan mesajlar

said:
nomad13, 11 Kasım 2004 17:55 tarihinde demiş ki:
Yarın aksam 23 15 seansinda alinmis biletler nerde bilmiyorum . Güzel olucak eminim sindiye kadar adamin yaptigi her sey güzel oldu bundada süphem yok

Çalınmış olmasın biletler :P[signature][hline][b]Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ruby_DraGon, 11 Kasım 2004 17:56 tarihinde demiş ki:
Guzel olur guzel ısallah sureklı kopan adamlar gelmez o zmn yıne sınırlerım tepeme çıkar

+1[signature][hline]KraLLar Yokken SoytarıLar Co$ar , Güne$ YaLnızda oLsa Etrafa ı$ık Sacar.. üzüLme DogruLarın Kaderidir YaLnızLık.. KargaLar SürüyLe , KartaLLar YaLnız Ucar !

uLtima TurKey Forever
Who İs The KorN ?
Pictures Of The Korn ... !!
l Msn l
Sosyal ağlarda paylaş

Harbı koy su cem yılmaz ı su fılmıne kazasız belasız bı gıdıyım cok komıge benzıyor hakkaten fılm umarım herkesın bekledıgı gıbı olur[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FakeAccount, 12 Kasım 2004 09:16 tarihinde demiş ki:
G.O.R.A YA saatler Kaldı!!
Muahah

Film'den çıkınca bağra bağra film'in kilt noktalarını anlatacam :D

Fazla şişirilmiş gidin görün..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 12 Kasım 2004 15:03 tarihinde demiş ki:
nası yer yok ya? bomboş salon?

+1[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

ya çok iyi değil konuya bakarsam saçma ama geberiosun gülmekten süper gülme bakımından

[spo1=spo]özellikle o sondaki ışından kaçıp yaptığı nah hareketi
sora bide opusmemek için sucuk yedik olmaz demesi
aklıma su an gelen bi kaçı :)[/spo][signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 12 Kasım 2004 14:21 tarihinde demiş ki:
yarın gidecem ama tahminim balon çıkacak
yani güleriz eğleniriz gerisi kalsın diyenler umduğunu belki bulurlar yoksa yalandan bi film muhtemelen

sen ne diye gidiyodun aslanım?gülmek eğlenmek amaç zaten.
Cem Yılmaz der ki..
-bugün senin günün,salyalar saçarak güleceksin..
-bazıları der ya "öyle ağzını yayıp gülmek olmaz güldürürken düşündürmek de lazım" ben düşünme kısmını hallettim siz gülün sadece bazısı var görüyorum bak böyle hmmmsıhaha bi yandan gülüp bi yandan düşünmeye çalışıyo.gülün abicim..
-"bakalım hayatın sırrını verecek mi bu düdük makarnası" bu paraya kimse onu vermez.[signature][hline]0800 211 33 74
"Alo ishal oldum,ne yapmalıyım?"
(gerçektir.)
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye de en fazla seyirci toplayacak ve en fazla güldüren filmi diyebilirim.Kufur var ama sınemadakı hıckımse -hatta oncekı seanstakıler bile- bu durumdan rahatsız değildi.Herkes kahkahalarla izledi ve beğendi.

5 milyon kişiyi bulur[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...