Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Badluck grubunun şarkılarına nerden ulaşılabilir?

-Cleglaw-

Öne çıkan mesajlar

Cen kerdem ikilisinin cenkinin bir zamanlar badluck isimli bir glam metal grubu kurmuş olduğunu öğredim. Bir cenk erdem ve metal sever olduğum için grubu dinlemek istiyorum. Bana şarkılarına nerden ulaşılabileceğini veren olursa çok müteşekkir olurum[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

yau yuh size ya koca müzik bölümü altında bu grubu bilen bi insan bile yok mu :lol:[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

bu sabır savaşımda bana destek olduğun için teşekkür ederim jedi arkadaş :P[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

seven insanlar var bikere gonna tell ve cry your heart out şarkıları güzel diyo bi sürü kişi neyse konuyu dağıtmayayim. yani bulamam mı diyosun?hmm neyse başka insan lazım bu konuda bilgili olan...[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 27 Ağustos 2004 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...