Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playlist : )

Eray_GNR

Öne çıkan mesajlar

Bir Arkadasimda Gormustum Bole Wİnampa Eklenti Gibim Bisi Vardi Orda Playlist olusturabiliyorun guzel bir program buna benzer bir oneriniz var mı yada winamp dısıda olabilir?

Affiniza Siginarak Soruyorum Lutfen Ezmeyin Beni Patiler :([signature][hline]GNR Family]PatiSozluk ->
SetuP Mu Server
Msn |[email protected]|
Mail |[email protected]|
icq |123303415|

wastie, xx - xx 2004 tarihinde demiş ki:
buyuyuncede coder olucam
Sosyal ağlarda paylaş

Ezen eziktir zaten adam gibi soru sormuşsun.

Winampta alttaki add in list options ın olduğu yerde misc dieye bir buton var ona bir kere tıkla altında misc options var orada generate html playlist seçeneği var. tıklarsan o an winampta listte bulunan şarkıları oen son açtığın explorer penceresinde gösterir yada açık değilse yeni pencere açar gösterir.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Onuda ogrenmis oldum birde bole grili gibim garip bi program vardi up uzun bi playlist yapıp sıraya gore caldırabiliyordun yani sizin kullandiginiz ekstra birsey yok mu ?[signature][hline]GNR Family]PatiSozluk ->
SetuP Mu Server
Msn |[email protected]|
Mail |[email protected]|
icq |123303415|

wastie, xx - xx 2004 tarihinde demiş ki:
buyuyuncede coder olucam
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bir çok program eklenti varda ekstra birşeye ihtiyaç yok sırala çal ve playlist oluştur at kenara winamp yeterli zaten.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...