Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shoutcast[yardım]

valve

Öne çıkan mesajlar

kendi kendime arkadaşa yayın yapmak istiyorum fakat daha pc'ye yeni xp yüklettim bu yüzden firewall koruması olduğu için yayın yapamıyorum.bana şu sorunu veriyor.bunu nereden açıp iptal edebilirim.
Internet Sharing/NAT/firewall/ISP cache
bunu iptal et diyor.[hline]As a person who had discovered the reality of the life he says:
blood never ends without the power of wisdom.

[Bu mesaj valve tarafından 18 October 2003 12:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarına bir firewall programı kurup - Norton, BlackICE gibi.- XP'nin firewall'ını kapatır sonra da shoutcast için gerekli portları açabilirsin. Hem böylece emule, edonkey kullanırken -tabii yine gerekli portları açıp- high id de alırsın rahat rahat. Windows XP firewallında ben bir türlü belli portları nasıl açabileceğimi bulamamıştım zamanında. Belki forumda bunu bilen vardır. Öyle olursa işin daha kolay olur sanırım.[hline]_ms[dot]com // DEC
Doctors Expect Complications!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
ok,server isi tamada,deneme amacli baglanmaya calistiginda arkadas
<12/18/04@19:54:24> [yp_add] yp.shoutcast.com gave error (nak)
<12/18/04@19:54:24> [yp_add] yp.shoutcast.com gave extended error (Cannot see your station/computer (IP:(benim ip) ) from the Internet, disable Internet Sharing/NAT/firewall/ISP cache (Connection timed out))

diyo,simdi firewalli kapadim,genede olmadi,baglanti sekli kaplo+wireless seklinde,eleman bi sekilde benim ipyi aldi,bende run,cmd,ipconfigden benimkini aldim,her ikisinide denedi olmadi,baglantiyla ilgisi varmidir?nasi olucak bu is?nolololoyor?[signature][hline]isyankarim ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...