Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Hostumuz açıldı. www.webkaynak.com

Lzrn

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar Web hostumuz açıldı. Adresimiz: www.webkaynak.com
Fiyatlarımız makuldur.
7/24 Desteğimiz var.

Sistem Bilgilerimiz
Sunucularımızda kullandığımız yazılımlar gelişmiş bir yedekleme ünitesine sahip olarak verileri belirli aralıklarla manyetik bantlara, Zip® disklere depolar.

Sunucularımız teknik ekip tarafından dizüstü bilgisayarlar ile belirli aralıklarda izlenir, hesap açılımları, bilgi değişiklikleri ve diğer işlemler anlık olarak yapılır.

Uzaktan Yükleme ve Kontrol sistemlerimiz Windows 2003 Sunucu yazılımıyla çok özel güvenlik ağlarıyla sanal olarak çevrilidir. Çalışanlarımız haricinde hiçbir şekilde şifre ve diğer bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Güvenlikle ilgili yönetim ayarları sisteminizin güvenli ve size özel olmasını sağlar.

Sunucularımızın Teknik Özellikleri :

Intel ISP 2150 , Intel ISP Server, Dual CPU Desteği, 10/100 On Board Ethernet, Adaptec SCSI, Controller, On Board VGA, Card, 2U Rack Kasa, Seagate 18.7 GB SCSI HDD (MAX 400 GB HARDDİSK DESTEĞİ), Intel Pentium III 866 MHZ (ÇİFT İŞLEMCİ DESTEĞİ), 256 MB SDRAM (MAX 2 GB ),

Kullandığımız Programlar :

Windows 2000 Server İşletim Sistemi,Windows 2003 Server İşletim Sistemi, Mail Server, SQL Server, .net Desteği, FTP Server,DNS Sunucusu

Msn adreslerimiz:
[email protected]
[email protected]

Ayrıca.....
Hosting Paketlerimizde Şu anda Bandwith Sınırı Yoktur.

Saygılarımla...[signature][hline].xgo Orta Dunya
MSN Adresim
Site hostunuzda yeni isim...

[Bu mesaj Lzrn tarafından 17 Aralık 2004 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle başarılar...

benim merak ettiğim şimdi diyelim ben bu 9ytl (9.000.000) olan host u alınca domain bedava veriyormusunuz?

birde (araştırdım) hangi dilleri desteklediği falan göremedim ben birazcık bilgi verebilirseniz cok iyi olur.

bu arada haberlerde herhangi bi linke tıklayınca ufak yerde açılıyor
[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Yeni Yaptığım Bi Wallpaper

[Bu mesaj Erutan tarafından 17 Aralık 2004 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ücrete dahil değil domain. Ayrıca şuan paketlerimizde bandwith ve subdomain sınırı yoktur. Mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hem ucuz hem kaliteli çalışıyoruz. Desteğinizi bekliyoruz.[signature][hline].xgo Orta Dunya
MSN Adresim
Site hostunuzda yeni isim...

[Bu mesaj Lzrn tarafından 18 Aralık 2004 11:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmms sana intertet ve vargonenle olan hikayelerimi anlatayim sonra bu sinirsiz davasina devammi onu soyle:)

Simdi bu vargonenli amcalardan hosting aldim
ole 8 9 dolar degil 70 80$ a neyse

tahmini 1 hafta sonunda bir telefon iste uyeliginize son veriyoruz cok bw kullaniyorsunuz
e dedim banane siz limitsiz demistiniz noldu:)
ole ozur bole ozur kovalandik:)

sonra intertet cok kafa adamlar isletiyordu orayi her neyse o zaman efes net vardi onlar bir data center kurmuslar benim makineyide oraya koyduk.

geceligin bir telefon abi butun egenin hatta 6mbit sen 4mbit ini kullaniyorsun ne bu diye:)

o yuzden benim gibi musterilerin olacagini dusun ve sunlar bence sinirsiz degil en azindan limitli sinirsiz yap(deki 128kbps)

said:
Lzrn, 18 Aralık 2004 11:46 tarihinde demiş ki:
Evet ücrete dahil değil domain. Ayrıca şuan paketlerimizde bandwith ve subdomain sınırı yoktur. Mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hem ucuz hem kaliteli çalışıyoruz. Desteğinizi bekliyoruz.
[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...