Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dersler #2 : Scrool'lar

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Bu mesajı forum kirliliği yaratmamak için taşımak zorunda kaldım.
Lütfen burayı tıklayınız.

http://forum.paticik.com/view.php?id=101600

Moderatör arkadaşlardan, fazladan topic açtığım için özür dilerim. Eğer gözlerine çarparsa bu topiği silebilirler. Ama "sorun olmaz" derlerse kalsın.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 18 Aralık 2004 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadarla bırakmıcamki. Ne var ne yoksa anlatıcam artık. Dökücem eteğimdeki tüm taşları. (Bu etek giyiyorum anlamına gelmez... :-p)

O kadar çok hack şeyleri varki sitede. Tek başıma bunlara bir son koyup işe yarar bilgileri forumda yayınlamaya karar verdim.

Dünyayı kurtaran adam'dan sonra, Forumu kurtaran keko karşınızda....

Ders eylemlerim devam edecek.

Saygılar efemmm..[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 18 Aralık 2004 00:10 tarihinde demiş ki:
Hem scrolla baslamıssın olmaz:) What is your name i bilmeyene How is your mom denmezz. :D
(kötü bi örnekmi oldu)

Muhahahahahahahahahah... Bu saatte anca böyle örnek çıkar zaten. Aaehaueaheauaehea :D:D:D:D:D:D
Bu sırada haklısın.

Dur bak aklıma çok iyi bi fikir geldi... Yapıcam şimdi. Bu sırada özel mesajlarına bak bi ara :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...