Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bankacılar.. penguenli reklam

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Şu en sonlara doğru kafası dimdik ense geriye doğru gagası haavda bitane geçiyor ya o süper valla :)

bitanede sakarmı diyodu ne buz kırılıyo içine düşüyo hehe

penguenler cok sevimli yaf valla su sıralar penguen li reklam modası başlasa fena olmaz :P

(pokunu cıkarmadan tabe)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Super yaratiklar valla :) belgeselleri fln olunca hic kacirmiyorum gunun stressini atiosunuz. :)

eheh discovery de izlemistim boyle kafile halinde sudan cikiyorlar kayaliklara dogru devam ederken arada bi yarik var karsiya ziplayip geciyorlar. her 3 tane penguenden 2 si dusuyor yuvarlana yuvarlana otekilerde asagi bakiyor :lol:[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehehehe ben de bir belgeselde gördüğümü anlatayım yarılmıştım.
Penguenleri deniz aslanlarıydı sanırım öyle bir hayvan türü yiyor direk, penguenler de yüzmek istediklerinde 40-50 tanesi suyun başında toplanıyorlar yan yana, şimdi suyun içinde deniz aslanı var mı yok mu olayı, kimse ilk girmek istemiyor, hepsi başlıyorlar birbirlerinin sırtına vurmaya pat pat pat ilk kim düşecek hesabı ittiriyorlar birbirlerini, sonunda birinin dengesi gidiyor düşüyor, bakıyorlar yenmezse o hepsi atlıyorlar ehauehuaehuae[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 31 May 2003 11:38 tarihinde demiş ki:
süper reklam ama bir 'şeker' için, fazla değil mi ?

kim 'şeker' için reklam yaparki yahu

[ çok fazla yiyen görüyorum son 2 aydır falan ayrı konu ama, yani reklam için verdiği parayı karşılıyor mudur ki satışlar ? ][hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Diş fırçası, orkid reklamlarının bile her reklam arasında 5'er 10'ar kez gösterildiği bi yer burası. Şeker reklamı çok normal bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Emaleth, 31 May 2003 11:23 tarihinde demiş ki:
valla penguenler dışında şahsen ben reklamı da beğendim.
mesajı açık ve net, çok şahane olmuş.
tebrik ediyorum meslekdaşlarımı :)

bizsenide tebrik ediyoz zaten son zamanlarda cok güzel reklamlar çekiliyo
gag da süper izlemesi baya zevkli:)

yeni şeyler yapın da izleyek(ama ürünleri almıyoz sırf izliyoz ha hehe)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 31 May 2003 11:38 tarihinde demiş ki:
süper reklam ama bir 'şeker' için, fazla değil mi ?

kim 'şeker' için reklam yaparki yahu

[ çok fazla yiyen görüyorum son 2 aydır falan ayrı konu ama, yani reklam için verdiği parayı karşılıyor mudur ki satışlar ? ][hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

ya onu bırak ben magnum reklamına sinir oluyorum ya alt tarafı bi dondurma adamlar KISKAAAAAANÇ VAZOLAR DÜŞEEEEEEER ALLAAAAAAH
diye reklam yapıyo bitmeyen uzunda sıkıcı bi reklam........

BayramiX rulz :D[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...