Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DC deki Turk Hublarının eziklikleri...

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi ne desem boş burda...
Ortaya t3 Bağlntısı olup net limiterı olan insan neden net limiter kullanır dedim. Bende ADSL bağlantı var. Net limiter kullanmazsam DC++ kullanmamın bi anlamı kalmaz ki... 1 KB ile DL edip 6 ile upload ettikten sonra...
Efendim gelmiş banlıyorlar...

X-Hub v1.5.5.1 © B-Team .Runtime 0 days 7 hours 35 minutes.
Banlandiniz : demek net limiter kullanmak hoş bişiy haa. kendine yapılmasını istemediin şeyleri başkalarına da yapma!!! . Expire : 2004.12.18 01:18
*** Disconnected

Hmm peki takılın siz derim o zaman...
Zaten şu arşivi hele bir ayarlayayım...
İnsanı insan yerine koyan kaliteli yerlere gideceğim ya neyse...[signature][hline]İ$te geldik gidiyoruz bilinmez bir diyara
Eskiden karpuz idik, şimdi döndük biz hıyara.
UO-TF-CS-NWN-RO-AA Serverları@mix.gen.tr // Yazılarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tr de adsl baglantısı olan nl kullanması şart
ama 265/64 baglantıda upload u 3-5 kb la sınırlandırsan yeter hem baskası senden ceker hemde senin download hızın cok etkilenmez.

ama onun dısında hızını dsl diye belirtip descriptiona 256/64 yazdıgın halde ve uploadun 4 kb ken tutup da nl var diyip banlıyorsa hele hele birde türk se biraz fazla ego tatminligi söz konusu[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
Sosyal ağlarda paylaş

bunun Türklükle alakası fln yok. Türk veya değil neredeyse bütün hublarda netlimiter yasak. adam ne yazsın oraya? "adsl kullanıcıları dışındakilere" mi desin? olmaz öyle şey. ben de nl kullanıyorum ama banlanırsam da "vay şeresizler beni banladınız..al işte Türkler!" demiyorum.[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

ya tr yi bırakın şimdide :D . msdc de manual olarak adresi yazıyorum entere basıyorum unknown adress diyo hub list i dl ediyorum ordan bulup tıklyorum yine unknown diyo. asagı yukarı 50 tane hub denedim hicbirisine baglanamadım nedir problem bilen varmı? yada yaşayan.?[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...