Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ASSASİN

knights

Öne çıkan mesajlar

slm arkadaşlar benim bi kaç sorum olcak birincisi ben bi char açtım ve onu assasin olsun istiyorum daha önce lvl 10 a gelince kunabarl dan bişey yapıyorduk ama char assasin değil hunter oluyordu bi forumda bunun başkabir şekilde yapıldığını söylüyorlarmış nasıl olduğunu sizlere sormak istiyorum cevabı lütfen Human lara göre verin diğer sorum lvl 60 sorusu mage karakterleri master oluyorlar ama birde asga da değişik mage olma olayları var master la bunlar arasındaki fark nedir
son olarak malezya server olayı tekrarmı olacak yani usa server paralımı olcak zira eğer öyle olursa bu lagda ve bu saçmalıkla burada oynamaktansa malezya servera tekrar dönebilirim birde şu türk oyunculardan bıktım hem küfür ediyorlar hemde kankam admin seni banlatacağım diye tehdit ediyorlar ve ilginç olanı doğruysa bütün admiler türk! bu doğrumu....
herkese iyi oyunlar.... :) :) ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu bende duydum. Araştırdım. Adminlerden bir tanesi türk. Ama yetki seviyesi düşük ve global admin değil. Emin değilim ama sanırım ares svr de admin. Burak adında biri. Diğerleri ecnebi.
Yinede araştırdığım yerler yanlış olabilir. Böyle dedim diye kesin böyle sanmayın ama %95 doğru diyebilirim.

Ayrıca "seni banlatıcam" diyen birinin zeka seviyesi epey düşüktür. Bu tür insanlarla muhattabmı oluyorsun :)

Saygılar efemmm...[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 16 Aralık 2004 03:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1.sorunun cevabı
http://forum.paticik.com/view.php?id=98034
2.sorunun cevabıda eger lvl 54 mage questi thorn magic ise
5,000,000gp 30 Sapphire,30 Crystal,and 30 Opal i götürerek thorn magic i ögreniyorsun.Masterdan farkı,masterda specialtynin degismesi.
3.sorunun tam yanıtını bılmıyorum ama oyunun offical olarak ucretsiz oldugu acıklandı.Dolayısı ile o serverlar ne durumdadır,oynayan bir arkadas varsa soylerse bilebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...