Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mercan Dede - Su

hibino

Öne çıkan mesajlar

Sadece soulseek'de buldum albümünü. 277 kişi sıraya girdim. 3 gün sonra çektim. Gerçekten süper bir albüm olmuş. Sabahat Akkiraz'lı Özcan Denizli tam bir etnik müzik olmuş. Avrupa'da Dünya Müzikleri Sıralamasında 1. sıraya yerleşmiş. Helal olsun. Tebrikz...[signature][hline]Hibinoyum, gururluyum.
THC
Sosyal ağlarda paylaş

işte bende buna şaşırıyorum.. bu ülkede nedense hep kolay olan Kalitesiz olan üstünde uğraşılmamış olan yada baştansavma yapılan işler başarılı oluyo.. ama işini gerçekten severek özenle yapanlar yada iyi müzik yapmak için çalışanlar Kolay yodan kaçınanlar(bkz bilgisayar + elektronik) hiçbizaman başarılı olamıyor[signature][hline]To Live is To Die
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım, gidicem konserine ama elektronik müzik pek sevmem, hiç de dinlemedim adamı o yüzden önyargısız bi şekilde gidip görücem.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Fear attracts the fearful, the strong, the weak, the innocent, the corrupt. Fear, fear is my ally - Darth Maul
Sosyal ağlarda paylaş

Elektronik ben de cok sevmem ama bayagı hoslandıgım sarkıları var mercan dedenin. Adam cidden iyi yapıyor isini orda oturup laf atması cok kolay.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SpiritCrusher, 12 Aralık 2004 16:42 tarihinde demiş ki:
işte bende buna şaşırıyorum.. bu ülkede nedense hep kolay olan Kalitesiz olan üstünde uğraşılmamış olan yada baştansavma yapılan işler başarılı oluyo.. ama işini gerçekten severek özenle yapanlar yada iyi müzik yapmak için çalışanlar Kolay yodan kaçınanlar(bkz bilgisayar + elektronik) hiçbizaman başarılı olamıyor

hopp burda durcan bakalım kimse elektronik müziye laf atamaz ben metal diyen arkadaşların tahta ve telden yapılmış enstrümanlarına nasıl laf atmıorsam sende atamazsın kardeş madem tutulmıor bu kadar basıt neden o zmn dj tiesto yu olimpoyatlarda dj olarak sectiler isteselerdi tiesto yerine tarkan veyahut atıorum sugababes fln koyabilirlerdi neden özellikle elektronik müziyi tercih ettiler demek başarısı ve seveni yüksek potansiyelli bir tercih demi bunada saygı duymak gerekir bu yüzden kalkıp ordan demesı kolay sıkıyorsa sen yap bir parça da dinleyelim[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

• Yeni Oluştur...